Jdi na obsah Jdi na menu

Tréninky:

26.6. - 18:00 začátek víceboje

Memorál MUDr. Vališe

1. Hanek Štěpán

Přebor Pardubického kraje žactva na dráze (Svitavy, 11.6.)

Holešinská Iveta

60 m - 8,68 (OR)

150 m - 20,69 (OR)

Sigmundová Adéla

150 m - 22,66 (OR)

300 m - 49,68 (OR)

Hamšík Václav

60 m

60 m př.

dálka

Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (Znojmo, 4.6.)

Holešinská Iveta

300 m (45,67 - OR)

Běh na Výhon

Lidový běh

1. Hanek Štěpán

2. Hanek Kryštof

Hlavní závod

32. Běluša Ondřej (kat. junioři - 1.)

57. Kelblová Adéla (kat. juniorky - 1.)

2. kolo družstev st. žactva (Znojmo, 28.5.)

Holešinská Iveta

60 m (8,75)

150 m - 21,14 (OR)

4. - 300 m (46,00 - OR)

 

Zajícová liga (Ivančice, 28.5.)

Štěpán Hanek

1. - 400 m (1:05)

3. - skok z místa (222)

5. - hod míčkem (37,15)

Kryštof Hanek

2. - 400 m (1:07)

7. - skok z místa (200)

3. - hod míčkem (40,70)

Tišnovský čtyřboj

3. Hanek Štěpán

Zmrzlinová olympiáda

Holešinská Iveta - 2.,3., 2.

Sigmundová Adéla - 1., 3., 3.

Hamšík Václav - 1., 1., 2.

Pohár rozhlasu - krajské kolo  (Břeclav, 23.5.)

Sigmundová Adéla

9. - 600 m (1:55,81 - OR)

Kelblová Adéla

10. - vrh koulí (828)

výška - 0

Kuřimský čtyřboj (18.5.)

3. Hamšík Václav

Pohár rozhlasu - okresní kolo (Brno - Vojtova ul., 17.5.)

Sigmundová Adéla

1. - 600 m (1:56,0 - OR)

Hanek Kryštof

4. - 1000 m (3:13,7 - OR)

Hanek Štěpán

6. - 1000 m (3:19,1 - OR)

Kelblová Adéla

8. - výška (126)

5. - vrh koulí (840 - OR)

Mistrovství Jihomoravského kraje ml. a st. žactva na dráze (Břeclav, 14.5.)

10 startů = 10 osobních rekordů

Hanek Štěpán

3. - 300 m (45,51 - OR)

150 m . (21,49 - OR)

Sigmundová Adéla

60 m - 9,52 (OR)

4. - 800 m (2:39,78 - OR)

Holešinská Iveta

60 m - 8,73 - OR

150 m - 21,21 - (OR)

Hamšík Václav

60 m př. (12,25 - OR)

9. - dálka (434 - OR)

Hanek Kryštof

300 m - (46,48 - OR)

150 m (21,84 - OR)

Vranovický trojboj

1. Hamšík Václav

2. kolo družstev ml. žactva (Brno, Palackého vrch, 11.5.)

Hanek Kryštof 

5. - 1500 m (5:19,23 - OR)

5. - vrh koulí 3kg (716)

Hanek Štěpán

6. - 1500 m (5:25,11)

Hamšík Václav

10. - 60 m (9,18, R9,36)

6. - dálka (420 - OR)

Sigmundová Adéla

7. - 800 m 2:45,85)

 

Pohár rozhlasu - okrskové kolo (Židlochovice, 10.5.)

Sigmundová Adéla

1. - 600 m (1:57,7 - OR)

Hanek Kryštof

3. - 1000 m (3:20,2 - OR)

Hanek Štěpán

5. - 1000 m (3:27,4 - OR)

Rohatecká 10

11. Hamšík Václav

Vranovický májový kros

1. Hamšík Václav

1. Hamšíková Romana

Velká cena Olomouce (8.5.)

Sigmundová Adéla

5. - 800 m (2:44,37 - OR)

60 m - 9,23w (+2,9 m/s)

Holešinská Iveta

60 m - 8,81 (OR)

300 m - 47,37

 

Přebor ZŠ ve skoku vysokém (Židlochovice)

starší žákyně

1.-2. Kelblová Adéla (130 cm)

1. kolo soutěže družstevml. žactva (Brno - Laštůvkova, 4.5.)

Hanek Kryštof

9. - 150 m (22,50)

5. - 800 m (2:34,09 - OR)

Hanek Štěpán

6. - 800 m (2:35,73)

15. - kriket (37,76)

Hamšík Václav

150 m (23,34)

skok vysoký - 0

Sigmundová Adéla

7. - 800 m (2:45,87 - OR)

1. kolo soutěže družstev st. žactva (Hodonín, 29.4.)

Holešinská Iveta

60 m - 8,83 (OR)

8. - 300 m - 46,67 (OR)

Svitavské víceboje (Svitavy, 29.4.)

Hamšík Václav

Turistický závod (Brno, 23.4.)

1. Hanek Štěpán

2. Hanek Kryštof

Morenda Kooperativa mítink (22.4.)

Holešinská Iveta

3. - 300 m (46,76 = OR osobní rekord)

4. - 60 m (8,77w - 2,1 m/s)

4. vrh koulí 3 kg - 685

Hanek Štěpán

1. - 800 m (2:35,18 = OR)

14. dálka - 392

7. - vrh koulí - 685

Hanek Kryštof

2. - 800 m (2:35,87)

11. - dálka (397 = OR)

6. - vrh koulí (741)

Hamšík Václav

60 m - 9,15

12. - dálka (397)

9. - 300 m (50,37)

 

Běh osvobození Vacenovic (15.4.)

6. Hamšík Václav

9. Holešinská Iveta

 

Turistický závod (Ivančice)

1. Hanek Kryštof

3. Hanek Štěpán

 

Prostějovský půlmaraton

1. Hamšík Václav

 

Velká Morava (8.4., Mikulčice)

starší žákyně

7. Holešinská Iveta

mladší žákyně

4. Sigmundová Adéla

 

10.BBP - Černohorský soudek (2.4.)

6. Hanek Štěpán

107. / 16.dky Kelblová Adéla

 

OBL - Obřany (1.4.)

1. Hanek Štěpán

2. Hanek Kryštof

1. Holešinská Iveta

 

Jarní běh (Bílovice nad Svitavou, 1.4.)

7. Hamšík Václav

 

Běh o velkopavlovickou meruňku (25.3.)

mladší žáci

3. Hamšík Václav

starší žákyně

6. Holešinská Iveta

9. BBP - Běh kolem Myslivny (25.3.)

mladší žáci

4. Hanek Štěpán

5. Hanek Kryštof

mladší žákyně

4. Sigmundová Adéla

dorost, junioři, ženy (5,6 km)

42. Hanek Štěpán (25:51)

43. Hanek Kryštof (25:51)

63. Sigmundová Adéla (27:30)

67. Vacková Veronika (27:53)

106. Kelblová Adéla (31:50)

 

72. Běh Lužánkami (18.3.)

juniorky

3. Kelblová Adéla

 

Hodonínský kros (18.3.)

mladší žáci

5. Hamšík Václav

 

Běh na Nový hrad (11.3.)

1. Hamšk Václav

8. BBP - Modřický pohár (4.3.)

starší žákyně

8. Holešinská Iveta

mladší žákyně

4. Sigmundová Adéla

mladší žáci

7. Hanek Štěpán

dky, ženy (4,8 km)

134./18.kat. Kelblová Adéla (27:30)

OBL - Maratón Jana Buly (Moravské Budějovice, 25.2.)

1. Hanek Štěpán

2. Hanek Kryštof

 

Rohálovská 10 (Prusinovice, 25.2.)

mladší žákyně

3. Sigmundová Adéla

mladší žáci

15. Hamšík Václav

starší žákyně

10. Holešinská Iveta

 

Malá cena Zlobice (18.12., Kuřim)

dívky 14-15 let

3.Holešinská Iveta

dívky 12-13 let

2. Sigmundová Adéla

5. Kavalcová Sára

kluci 12-13 let

6. Hamšík Václav

 

7.BBP - Rájecká desítka (11.2.)

mladší žákyně

3. Sigmundová Adéla

 

Kids Athletics Poruba 2017 (Ostrava, 11.2.)

Hamšík Václav

60 m - 9,34 SB (SB = letošní výkon)

8. - dálka (407 SB)

800 m - 2:53,56

 

Mistrovství Moravy s Slezska ml. a st. žactva v hale (Ostrava, 3.2.)

4. Kryštof Hanek (800 m - 2:33,41)

6. Štěpán Hanek (1500 m - 5:20,74)

5. Sigmundová Adéla (1500 m - 5:38,81)

 

Krumlovská hala (21.1.)

holky 2002-2003
Holešínská Iveta
30 - 1.
30 m překážek - 1.
skok - 1.
medicimbal - 1.
----------------------------------------------------
kluci 2004-2005
30m
1. Hamšík Vašek
4. Hanek Štěpán
5. Hanek Kryštof
 
30m překážek
1. Hanek Štěpán
3. Hamšík Vašek
5. Hanek Kryštof
 
skok
2. Hamšík Vašek
3. Hanek Štěpán
7. Hanek Kryštof
 
medicimbal
5. Hanek Kryštof
6. Hanek Štěpán
8. Hamšík Vašek

6.BBP - Radostická nerezová desítka (21.1.)

mladší žákyně

3. Sigmundová Adéla

mladší žáci

4. Hanek Štěpán

6. Hanek Kryštof

 

Halové přebory Moravské Slávie - ml. žactvo (13.1.)

Hamšík Václav

7. - 600 m (2:18,5)

7. - dálka (383)

6. - 60 m (9,46)

 

Přebor Moravskoslezského kraje v hale ml. a st. žactva (Ostrava, 8.1.)

1. Hanek Štěpán (1500 m - 5:19,15 = osobní rekord)

4. Hanek Kryštof (800 m - 2:32,99 = osobní rekord)

Holešinská Iveta

150 m - 22,36

300 m - 49,06 = osobní rekord

Hamšík Václav

150 m - 23,72

300 m - 51,80

 

5.BBP - Kuřimský kros (7.1.)

mladší žactvo

5. Hanek Štěpán

6. Hanek Kryštof

OBL - Memoriál účatníků II. odboje (7.1.)

1. Hanek Štěpán

2. Hanek Kryštof

4. Koudelka Petr

Silvestrovský běh do schodů (Bílovice nad Svitavou, 31.12.)

ženy 35-49 let

1. Hamšíková Romana

Silvestrovský běh (Brno, 31.12.)

mladší žákyně

4. Holešinská Iveta

4.BBP - Štěánský běh (Syrovice)

starší žákyně

9. Holešinská Iveta

dky, jky, ženy (4,7 km)

133./21. Hamšíková Romana (24:42)

155./21. Kelblová Adéla (26:05)

161./22. Holešinská Iveta (26:25)

 

Vánoční běh R. Těsnohlídka (17.12., Bílovice nad Svitavou)

starší žákyně

3. Holešinská Iveta

3. závod BBP 2016/2017

Vranovský žleb (10.12.)

starší žákyně (1,5 km)

9. Holešinská Iveta

ženy, dky, jky (6,1 km)

126. / 15. kat dky - Kelblová Adéla

 

Běh do oblak (Dolní Morava, 10.12.)

23./15.kat. - Lukáš Přichystal

 

2. závod BBP 2016/2017

Mikulášský běh v Okrouhlé (3.12.)

ženy, dky atd. (4,3 km)

133./ 17. kat. - Kelblová Adéla (29:33)

 

Mikulášský běh (Vyškov, 26.11.)

mladší žákyně

5. Holešinská Iveta

 

1. závod Brněnského běžeckého poháru (BBP)

Běh o pohár Jehnic (17.11.)

starší žákyně (1,5 km)

12. Holešinská Iveta

dky (6 km)

168./15.kat. Kelblová Adéla (33:55)

 

Útěchovskými lesy (5.11.)

žákyně 2002-3 (2 km)

5. Holešinská Iveta

 

Mistrovství jihomoravského kraje v krosu (16.10.)

Slatinský kros

starší žákyně (2000 m)

7. Kelblová Adéla

Střelický kros (8.10.)

mladší žákyně (750 m)

2. Holešinská Iveta

 

Želešická růže (30.9.)

dívky 6. - 7.třída

16. Holešinská Iveta

 

Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva na dráze (Olomouc, 25.9.)

Holešinská Iveta

60 m - 9,26

150 m - 22,29

 

Noční běh Brnem (24.9.)

5 mil.

187./8.  - Adéla Kelblová (45:17)

 

Mistrovství Jihomoravského kraje družstev ml. žactva (Znojmo, 22.9.)

3. místo - družstvo AC Moravská Slávia Brno

Holešinská Iveta

9. - 150 m (22,37)

10. - 300 m (49,87)

koule 3kg - 608

 

Evropské hry (Brno - Palackého vrch, 5. - 7.9.)

Holešinská Iveta

60 m - 9,06 (osobní rekord)

150 m - 22,07 (osobní rekord)

Kelblová Adéla

dálka - 380

vrh koulí 3kg - 743

 

3. kolo družstev ml. žactva (Blansko, 2.6.)

Holešinská Iveta

7. - 300 m (49,37 osobní rekord)

 

3. kolo družstev st. žactva (Vyškov, 29.5.)

Kelblová Adéla

60 m - 9,10 (osobní rekord)

vrh koulí - 674

 

Zajícova liga (Ivančice, 28.5.)

9. - dálka (372)

 

Zmrzlinová olympiáda (Brno - Svážná, 21.5.)

Kelblová Adéla

5. - 60 m (8,9)

6. - dálka (406)

2. výška (135 - osobní rekord)

Holešinská Iveta

1. - 60 m (R 8,7  finále 9,0)

3. dálka (364)

3. vrh koulí 3kg (590)

 

2. kolo soutěže družstev ml. žactva (Brno - Morenda, 19.5.)

Holešinská Iveta

60 m - 9,35

10. - 800 m (2:53,14)

Přebor JM kraje na dráze + 2. kolo soutěže družstev st. žactva

(Břeclav, 15.5.)

Kelblová Adéla

vrh koulí - 760 cm (osobní rekord)

150 m - 22,54

Holešinská Iveta

150 m - 22,76 (osobní rekord)

300 m - 50,66

 

Jarní kros (Přísnotice, 14.5.)

mladší žákyně

7. Holešinská Iveta

 

Okresní kolo Poháru rozhlasu (Brno, 13.5.)

Kelblová Adéla

3. dálka (436 - osobní rekord)

9. - 12. - 60 m (8,8)

 

Okrskové kolo Poháru rozhlasu (ŽIdlochovice, 5.5. - 6.5.)

Holešinská Iveta

4. - 600 m - 2:06 - osobní rekord

5. - dálka - 356

Kelblová Adéla

1. - dálka (419 - osobní rekord)

2. - 60 m (8,7 - osobní rekord)

 

1.kolo soutěže družstev ml. žactva (Brno - Laštůvkova, 5.5.)

Holešinská Iveta

150 m - 23,89 - osobní rekord

800 m - 3:06,10

 

1.kolo soutěže družstev staršího žactva (Hodonín, 30.4.)

Kelblová Adéla (host AC Moravská Slávia Brno)

150 m - 22,20w (3,9 m/s)

1500 m - 6:22,93

 

Zahajovací závody na dráze (Brno - Vojtova ul., 23.4.)

Holešinská Iveta

60 m - 9,28 - OR = osobní rekord

300 m - 50,44 - OR

dálka - 368

koule 2kg - 614 - OR

 

Kelblová Adéla

60 m - 9,13 - OR

300 m - 51,24

dálka - 403

 

Běh zdraví (Židlochovice, 17.4.)

mladší žákyně

5. Holešinská Iveta

starší žákyně

4. Kelblová Adéla

dorostenky

3. Kelblová Adéla

 

Velká Morava (Mikulčice, 9.4.)

mladší žákyně

13. Holešinská Iveta

 

FINÁLE BBP 2015/2016

Brněnská přehrada (3.4.)

mladší žákyně

10. Holešinská Iveta

CELKOVĚ - 7. místo

dky, jky, ženy

148. Kelblová Adéla (33:07)

CELKOVĚ - 116./13.dky

Velikonoční půlmaraton Prostějovem (27.3.)

ženy (10 km)

21. Hamšíková Romana

 

Běh o velkopavlovickou meruňku (Velké Pavlovice, 26.3.)

mladší žákyně

6. Holešinská Iveta

mladší žáci

5. Vacek Marcel

 

Běh Lužánkami (Brno, 19.3.)

dorostenky

3. Kelblová Adéla

 

Brněnský běžecký pohár 2015/2016

9. závod - Běh kolem Myslivny (19.3.)

dorostenky, juniorky, ženy (5,6 km)

116. Kelblová Adéla

mladší žákyně (1 km)

7. Holešinská Iveta

 

Běhání se svíčkou (Vyškov, 16.3.)

veteránky 3000 m dráha

1. Hamšíková Romana (14:41,2)

 

Brněnský běžecký pohár 2015/2016

8. závod - Modřický pohár (12.3.)

mladší žákyně

3. Holešinská Iveta

starší žákyně

8. Kelblová Adéla

dky, ženy (5,1 km)

140. Kelblová Adéla (25:54)

 

Rohálovská desítka (Prusinovice, 27.2.)

mladší žákyně (800 m)

14. Holešinská Iveta

 

Přebor Středočeského kraje ml. žactva v hale

(Praha - Strahov, 20.2.)

Iveta Holešinská

60 m - 9,28 (OR= osobní rekord)

800 m - 2:51,66 (OR)

 

7.závod Brněnského běžeckého poháru 2015/2016

Rájecká desítka (6.2.)

mladší žákyně

9. Holešinská Iveta (5:03)

dky, ženy (5km)

132. Kelblová Adéla (32:12)

 

6. závod Brněnského běžeckého poháru 2015/2016

Radostická nerezová desítka (23.1.)

mladší žákyně (1050 m)

7. Holešinská Iveta (4:15)

dky,ženy (4,55 km)

123. Kelblová Adéla (25:01)

 

Halové klubovní přebory Moravské Slávie mladšího žactva (14.1.)

Holešinská Iveta

10. - 60 m (9,5 s)

7. dálka (378 cm)

4. 600 m (2:12,3)

5. závod Brněnského běžeckého poháru 2015/2016

Kuřimský kros (9.1.)

ženy, dky, jky (4,8 km)

132. Kelblová Adéla - 30:54 min.

 

Halové klubovní přebory Moravské Slávie Brno (8.1.)

Adéla Kelblová

10 . - 60 m (9,3 s)

4. - 800 m (3:20,9)

7. - dálka (388)

 

Běh do schodů (Bílovice nad Svitavou, 31.12.)

ženy 35 - 49 let

2. Hamšíková Romana (37,72 s)

Silvestrovský běh (Brno - Svážná 31.12.)

mladší žákyně (975 m)

4. Holešinská Iveta

5. závod Brněnského běžeckého poháru 2015/2016

Štěpánský běh (Syrovice, 26.12.)

4,7 km hl. závod (ženy, dci,dky,jři, jky) - 270 startujících

203. Holešinská Iveta - 25:08 min.

239. Kelblová Adéla - 27:41

mladší žákyně (1km) - 19 start.

10. Holešinská Iveta  4:10 (- 33s)

 

Vánoční desítka (Hustopeče, 13.12.)

6 km ženy B

2. Hamšíková Romana

3. závod Brněnského běžeckého poháru 2015/2016

Vranovský žleb (Vranov u Brna, 12.12.)

mladší žákyně (1000 m) - 18 start.

10. Holešinská Iveta (4:13)

mladší žáci (1000 m) - 22 start.

18. Vacek Marcel (4:19)

 

Vánoční běh (Bílovice nad Svitavou, 5.12.)

mladší žákyně

2. Holešinská Iveta

2. závod Brněnského běžeckého poháru 2015/2016

Mikulášský běh (Okrouhlá, 5.12.)

mladší žáci (900 m, 18 start.)

11. Vacek Marcel

 

1. závod Brněnského běžeckého poháru 2015/2016

Běh o pohár Jehnic (17.11.)

mladší žákyně (1 km) - 28 startujících

13. Holešinská Iveta (4:21)

dorostenky (6400 m) - 338 start.

258. / 26.dky Kelblová Adéla - 35:16 min.

 

Běh tišnovskými uličkami (štafeta 3x500 m)

- cílem byo odhadnout výsledný čas všech členů štafety

1. Hamšíci ze ŠAKu (Ondra, Romana, Vašek)

p1060583_-2-.jpg

Indiánský běh (Rajhrad, 8.11.)

1. Hamšíková Romana

 

Útěchovskými lesy (7.11)

žákyně 2000-2001 (3 km)

5 Kelblová Adéla

žákyně 2002-3 (2 km)

5. Holešinská Iveta

ženy nad 40

5. Kreidlová Jitka

 

Slatinský kros (Brno - Slatina, 18.10.)

Přebor Jihomoravského kraje v krosu

starší žákyně (2000 m)

4. Kelblová Adéla

 

Střelický kros (10.10.)

mladší žákyně (750 m)

5. Holešinská Iveta

 

Bukovanský mlýn (3.10.)

mladší žákyně

1. Holešinská Iveta

přípravka dívky 2006-7

4. Holešinská Nela

 

Želešická růže (2.10.)

starší žákyně (1500 m)

10. Adéla Kelblová

mladší žákyně (1000 m)

19. Iveta Holešinská

 

Atletický čtyřboj (Tišnov, 27.9.)

3. Adéla Kelblová

60 m - 9,2    vrh koulí - 733   dálka - 405    800 m - 3:11,8

 

Mistrovství Moravy družstev st. žactva (Šumper, 12.9.)

Adéla Kelblová

150 m - 23,41

300 m - 52,49

 

4.kolo soutěže družstev ml. žactva (Brno - Vojtova, 3.9.)

Iveta Holešinská

60 m - 9,92

300 m - 55,87

 

Jesenický půlmaraton (22.8.) - Červenohorské sedlo - Praděd - Skřítek

49. Petr Vávra - 2:02:04 h

83. Václav Vávra - 2:08:06 h

 

Zajícova liga (Břeclav, 13.6.)

Iveta Holešinská

60 m - 10,23

12. - 300 m (56,38)

17. - dálka (323

 

3.kolo soutěže družstev st. žactva (Hodonín, 6.6.)

Adéla Kelblová

150 m - 22,66

1500 m - 6:18,92

 

Běh na Výhon (31.5.)

15. / 2.kat. Petr Vávra (25:50)

66. / 3.kat. Adéla Kelblová (34:46)

 

Valašský hrb (30.5.)

6. Václav Vávra (10 km)

 

Zmrzlinová olympiáda (Brno - Svážná, 23.5.)

Adéla Kelblová

1. skok vysoký - 125 cm

1. skok daleký -

1. 1000 m - 3:48,4 min.

 

Miroslav Kresáč

? 60 m -

2. 300 m - 52,96 s

? skok daleký -

 

Pohár rozhlasu - krajské kolo (Břeclav, 19.5.)

Petr Vávra

5. - 1500 m (4:43,09 - osobní rekord)

Adéla Kelblová

11. - dálka (409 - vyrovnaný osobní rekord)

 

Přebor JM kraje na dráze (Břeclav, 17.5.)

Adéla Kelblová

9. 1500 m (5:58,36 min. - osobní rekord)

21. dálka (409 cm - osobní rekord)

15. vrh koulí (687 cm)

 

Jarní kros (Přísnotice, 16.5.)

mladší žáci

2. Miroslav Kresáč

 

Night run Brno (16.5.)

5 km

152. / 8.kat. - Klára Jakubcová

 

Pohár rozhlasu - okresní kolo (Brno, Vojtova ul., 14.5.)

Petr Vávra

1. 1500 m (4:47,5 - osobní rekord)

Adéla Kelblová

6. dálka (403)

 

Soutěž družstev st. žactva (Vyškov)

Adéla Kelblová

150 m - 22,34 - osobní rekord

300 m - 50,03

dálka - 362

 

Pohár rozhlasu - okrskové kolo (Mokrá)

Petr Vávra

1500 m - 1. (4:54,9)

60 m - 11. (8,3)

Adéla Kelblová

dálka

3.-4. - 390 cm

Miroslav Kresáč

6. - 1000 m (3:37,8)

 

Soutěž družstev ml. žactva (ZŠ Laštůvkova)

Iveta Holešinská

43. - 150 m (26,05)

Běh zdraví Židlochovice (26.4.)

FOTO ZDE a TADY

mladší žáci