Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tréninky:

PO (11.12.) - ANO  , ST  (13.12.)  - ANO, ČT (14.12.) - ANO

3. BBP - Vranovský žleb (9.12.)

mladší žákyně

1. Sigmundová Adéla

9. Vacková Veronika

mladší žáci

2. Hanek Kryštof

5. Hanek Štěpán

11. Hamšík Václav

přípravka dívky 2007-8

4. Daněčková Lucie

2. BBP - Mikulášský běh (Okrouhlá, 2.12.)

mladší žáci

2. Hanek Štěpán

3. Hanek Kryštof

mladší žákyně

4. Sigmundová Adéla

starší žákyně

9. Holešinská Iveta

Vánoční běh (Bílovice nad Svitavou, 2.12.)

mladší žáci

1. Hamšík Václav

Mistrovství České republiky

v přespolním běhu (Dlouhoňovice, 25.11.)

mladší žákyně (2 km) - 94 startujících

21. Sigmundová Adéla

mladší žáci (2 km) - 89 startujících

36. Hanek Kryštof

37. Hanek Štěpán

 

Mistrovství Moravy a Slezska v krosu (Hodonín, 11.11.)

 

přípravka dívky 2006-7 (mimo MMaS)

2. Vacková Veronika

7. Daněčková Lucie

8. Daněčková Veronika

mladší žáci (1500 m)

6. Hanek Štěpán

10. Hanek Kryštof

17. Hamšík Václav

starší žákyně (3000 m)

17. Holešinská Iveta

Běh Útěchovskými lesy (4.11.)

žákyně 2004-5 (2km)

3. Sigmundová Adéla

žákyně 2002-3 (3km)

2. Holešinská Iveta

žáci 2004-5 (3km)

5. Hanek Kryštof

žákyně 2006-7 (1km)

7. Vacková Veronika

11. Daněčková Lucie

19. Daněčková Veronika

Slatinský kros - Přebor JM kraje v krosu (22.10.)

mladší žákyně 2004-5

4. Sigmundová Adéla

starší žákyně 2002-3

5. Holešinská Iveta

Čertova stezka (15.10.) devil

žákyně 1500 m (2006-7)

4. Vacková Veronika

žákyně 2000 m (2004-5)

1. Sigmundová Adéla

Střelický kros (14.10.)

1. Vacková Veronika

3. Holešinská Iveta

Běh za Bořetickým burčákem (14.10.)

3. Hamšík Václav

Běh Bukovanský mlýn (7.10.)

2. Holešinská Iveta

Oslavanský podzimní kros (7.10.)

1. Vacková Veronika

Běh pístovickou riviérou (7.10.)

2000 m  (2004-5)

1. Sigmundová Adéla

Krajské kolo v přespolním běhu (Hodonín, 6.10.)

2000 m (6. - 7. třídy)

4. Hanek Štěpán

6. Hanek Kryštof

1500 m (8. - 9. třídy)

4. Sigmundová Adéla (7.tř.)

Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva na dráze (Hranice, 1.10.)

Hanek Kryštof

8. - 800 m (2:38,54)

150 m - 22,41

Hanek Štěpán

9. - 800 m (2:39,92)

150 - 22,03

Svatováclavský běh (Blažovice, 28.9.)

1. Hanek Štěpán

2. Hanek Kryštof

Želešická růže (27.9.)

2. Hanek Štěpán

3. Hanek Kryštof

5. Holešinská Iveta

51. Hamšík Václav

Tišnovský víceboj (24.9.)

2. Holešinská Iveta

2. Hamšík Václav

Burčáková šestka (24.9.)

1. Hanek Štěpan

2. Hanek Kryštof

Finále Jižní Moravy družstev mladšího žactva (Znojmo)

Kluci postupují z 2. místa (VSK Univerzita Brno) do finále Moravy (Ostrava - Vítkovice)

Áďa s AC Moravská Slávia Brno - 3.

Gratulujeme

Hanek Štěpán

9. - 60 m př. (12,84)

8. - kriket (42,47 - OR)

4. - 800 m (2:40,94)

Hamšík Václav

7. - 60 m př. (12,03 - OR)

6. - dálka (417)

14. - kriket (38,78)

Hanek Kryštof

8. - 60 m př. (12,26 - OR)

12. - koule 3kg (641)

8. - 800 m (2:45,38)

Sigmundová Adéla

6. - 800 m (2:43,38)

Moravská Třebová - víceboje (16.9.)

5. - Hamšík Václav

Hanek Štěpán - DNF

Hanek Kryštof - DNF

Evropské hry (Brno, 11.-13.9.)

Hanek Štěpán

2. - 800 m - 2:27,37 OR

míček - 40,35 OR

dálka - 372

Holešinská Iveta

60 m - 8,66 (OR - osobní rekord)

300 m - 45,04 OR

Sigmundová Adéla

800 m - 2:41,62

Hamšík Václav

60 m - 8,97 OR

dálka - 398

Hanek Kryštof

míček - 40,19

6. - 800 m - 2:33,77 OR

60 m - 9,06 OR

Vacková Veronika

60 m - 9,45

600 m - 2:03,03

3. kolo soutěže družstev staršího žactva (Břeclav)

Holešinská Iveta

60 m - 8,82

150 m - 21,58

7. - 300 m  (45,96)

4. kolo soutěže družstev mladšího žactva (Brno, Vojtova)

Hanek Štěpán

3. - 300 m (46,62)

13. - koule 3 kg (650)

Hanek Kryštof

4. - 300 m (48,91)

12. - koule 3 kg (661)

Hamšík Václav

6. - 300 m (50,74)

4. - dálka (425)

Sigmundová Adéla

5. - 800 m (2:43,71)

OBL - Běh alejemi Kněžice

1. Hanek Kryštof

2. Hanek Štěpán

Běh k radošovským vinohradom

5. Hamšík Václav

Atletická středa (Břeclav, 2.8.)

Holešinská Iveta

150 - 21,17

600 m - 2:01,27

OBL - Lulečský preclík (22.7., Luleč)

2. Hanek Štěpán

3. Hanek Kryštof

Triatlon (21.7., Hulín, 40 m plavání - 2,6 km kolo - 900 m běh)

4. Sigmundová Adéla

Memorál MUDr. Vališe

1. Hanek Štěpán

Přebor Pardubického kraje žactva na dráze (Svitavy, 11.6.)

Holešinská Iveta

60 m - 8,68 (OR)

150 m - 20,69 (OR)

Sigmundová Adéla

150 m - 22,66 (OR)

300 m - 49,68 (OR)

Hamšík Václav

60 m

60 m př.

dálka

Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (Znojmo, 4.6.)

Holešinská Iveta

300 m (45,67 - OR)

Běh na Výhon

Lidový běh

1. Hanek Štěpán

2. Hanek Kryštof

Hlavní závod

32. Běluša Ondřej (kat. junioři - 1.)

57. Kelblová Adéla (kat. juniorky - 1.)

2. kolo družstev st. žactva (Znojmo, 28.5.)

Holešinská Iveta

60 m (8,75)

150 m - 21,14 (OR)

4. - 300 m (46,00 - OR)

 

Zajícová liga (Ivančice, 28.5.)

Štěpán Hanek

1. - 400 m (1:05)

3. - skok z místa (222)

5. - hod míčkem (37,15)

Kryštof Hanek

2. - 400 m (1:07)

7. - skok z místa (200)

3. - hod míčkem (40,70)

Tišnovský čtyřboj

3. Hanek Štěpán

Zmrzlinová olympiáda

Holešinská Iveta - 2.,3., 2.

Sigmundová Adéla - 1., 3., 3.

Hamšík Václav - 1., 1., 2.

Pohár rozhlasu - krajské kolo  (Břeclav, 23.5.)

Sigmundová Adéla

9. - 600 m (1:55,81 - OR)

Kelblová Adéla

10. - vrh koulí (828)

výška - 0

Kuřimský čtyřboj (18.5.)

3. Hamšík Václav

Pohár rozhlasu - okresní kolo (Brno - Vojtova ul., 17.5.)

Sigmundová Adéla

1. - 600 m (1:56,0 - OR)

Hanek Kryštof

4. - 1000 m (3:13,7 - OR)

Hanek Štěpán

6. - 1000 m (3:19,1 - OR)

Kelblová Adéla

8. - výška (126)

5. - vrh koulí (840 - OR)

Mistrovství Jihomoravského kraje ml. a st. žactva na dráze (Břeclav, 14.5.)

10 startů = 10 osobních rekordů

Hanek Štěpán

3. - 300 m (45,51 - OR)

150 m . (21,49 - OR)

Sigmundová Adéla

60 m - 9,52 (OR)

4. - 800 m (2:39,78 - OR)

Holešinská Iveta

60 m - 8,73 - OR

150 m - 21,21 - (OR)

Hamšík Václav

60 m př. (12,25 - OR)

9. - dálka (434 - OR)

Hanek Kryštof

300 m - (46,48 - OR)

150 m (21,84 - OR)

Vranovický trojboj

1. Hamšík Václav

2. kolo družstev ml. žactva (Brno, Palackého vrch, 11.5.)

Hanek Kryštof 

5. - 1500 m (5:19,23 - OR)

5. - vrh koulí 3kg (716)

Hanek Štěpán

6. - 1500 m (5:25,11)

Hamšík Václav

10. - 60 m (9,18, R9,36)

6. - dálka (420 - OR)

Sigmundová Adéla

7. - 800 m 2:45,85)

 

Pohár rozhlasu - okrskové kolo (Židlochovice, 10.5.)

Sigmundová Adéla

1. - 600 m (1:57,7 - OR)

Hanek Kryštof

3. - 1000 m (3:20,2 - OR)

Hanek Štěpán

5. - 1000 m (3:27,4 - OR)

Rohatecká 10

11. Hamšík Václav

Vranovický májový kros

1. Hamšík Václav

1. Hamšíková Romana

Velká cena Olomouce (8.5.)

Sigmundová Adéla

5. - 800 m (2:44,37 - OR)

60 m - 9,23w (+2,9 m/s)

Holešinská Iveta

60 m - 8,81 (OR)

300 m - 47,37

 

Přebor ZŠ ve skoku vysokém (Židlochovice)

starší žákyně

1.-2. Kelblová Adéla (130 cm)

1. kolo soutěže družstevml. žactva (Brno - Laštůvkova, 4.5.)

Hanek Kryštof

9. - 150 m (22,50)

5. - 800 m (2:34,09 - OR)

Hanek Štěpán

6. - 800 m (2:35,73)

15. - kriket (37,76)

Hamšík Václav

150 m (23,34)

skok vysoký - 0

Sigmundová Adéla

7. - 800 m (2:45,87 - OR)

1. kolo soutěže družstev st. žactva (Hodonín, 29.4.)

Holešinská Iveta

60 m - 8,83 (OR)

8. - 300 m - 46,67 (OR)

Svitavské víceboje (Svitavy, 29.4.)

Hamšík Václav

Turistický závod (Brno, 23.4.)

1. Hanek Štěpán

2. Hanek Kryštof

Morenda Kooperativa mítink (22.4.)

Holešinská Iveta

3. - 300 m (46,76 = OR osobní rekord)

4. - 60 m (8,77w - 2,1 m/s)

4. vrh koulí 3 kg - 685

Hanek Štěpán

1. - 800 m (2:35,18 = OR)

14. dálka - 392

7. - vrh koulí - 685

Hanek Kryštof

2. - 800 m (2:35,87)

11. - dálka (397 = OR)

6. - vrh koulí (741)

Hamšík Václav

60 m - 9,15

12. - dálka (397)

9. - 300 m (50,37)

 

Běh osvobození Vacenovic (15.4.)

6. Hamšík Václav

9. Holešinská Iveta

 

Turistický závod (Ivančice)

1. Hanek Kryštof

3. Hanek Štěpán

 

Prostějovský půlmaraton

1. Hamšík Václav

 

Velká Morava (8.4., Mikulčice)

starší žákyně

7. Holešinská Iveta

mladší žákyně

4. Sigmundová Adéla

 

10.BBP - Černohorský soudek (2.4.)

6. Hanek Štěpán

107. / 16.dky Kelblová Adéla

 

OBL - Obřany (1.4.)

1. Hanek Štěpán

2. Hanek Kryštof

1. Holešinská Iveta

 

Jarní běh (Bílovice nad Svitavou, 1.4.)

7. Hamšík Václav

 

Běh o velkopavlovickou meruňku (25.3.)

mladší žáci

3. Hamšík Václav

starší žákyně

6. Holešinská Iveta

9. BBP - Běh kolem Myslivny (25.3.)

mladší žáci

4. Hanek Štěpán

5. Hanek Kryštof

mladší žákyně

4. Sigmundová Adéla

dorost, junioři, ženy (5,6 km)

42. Hanek Štěpán (25:51)

43. Hanek Kryštof (25:51)

63. Sigmundová Adéla (27:30)

67. Vacková Veronika (27:53)

106. Kelblová Adéla (31:50)

 

72. Běh Lužánkami (18.3.)

juniorky

3. Kelblová Adéla

 

Hodonínský kros (18.3.)

mladší žáci

5. Hamšík Václav

 

Běh na Nový hrad (11.3.)

1. Hamšk Václav

8. BBP - Modřický pohár (4.3.)

starší žákyně

8. Holešinská Iveta

mladší žákyně

4. Sigmundová Adéla

mladší žáci

7. Hanek Štěpán

dky, ženy (4,8 km)

134./18.kat. Kelblová Adéla (27:30)

OBL - Maratón Jana Buly (Moravské Budějovice, 25.2.)

1. Hanek Štěpán

2. Hanek Kryštof

 

Rohálovská 10 (Prusinovice, 25.2.)

mladší žákyně

3. Sigmundová Adéla

mladší žáci

15. Hamšík Václav

starší žákyně

10. Holešinská Iveta

 

Malá cena Zlobice (18.12., Kuřim)

dívky 14-15 let

3.Holešinská Iveta

dívky 12-13 let

2. Sigmundová Adéla

5. Kavalcová Sára

kluci 12-13 let

6. Hamšík Václav

 

7.BBP - Rájecká desítka (11.2.)

mladší žákyně

3. Sigmundová Adéla

 

Kids Athletics Poruba 2017 (Ostrava, 11.2.)

Hamšík Václav

60 m - 9,34 SB (SB = letošní výkon)

8. - dálka (407 SB)

800 m - 2:53,56

 

Mistrovství Moravy s Slezska ml. a st. žactva v hale (Ostrava, 3.2.)

4. Kryštof Hanek (800 m - 2:33,41)

6. Štěpán Hanek (1500 m - 5:20,74)

5. Sigmundová Adéla (1500 m - 5:38,81)

 

Krumlovská hala (21.1.)

holky 2002-2003
Holešínská Iveta
30 - 1.
30 m překážek - 1.
skok - 1.
medicimbal - 1.
----------------------------------------------------
kluci 2004-2005
30m
1. Hamšík Vašek
4. Hanek Štěpán
5. Hanek Kryštof
 
30m překážek
1. Hanek Štěpán
3. Hamšík Vašek
5. Hanek Kryštof
 
skok
2. Hamšík Vašek
3. Hanek Štěpán
7. Hanek Kryštof
 
medicimbal
5. Hanek Kryštof
6. Hanek Štěpán
8. Hamšík Vašek

6.BBP - Radostická nerezová desítka (21.1.)

mladší žákyně

3. Sigmundová Adéla

mladší žáci

4. Hanek Štěpán

6. Hanek Kryštof

 

Halové přebory Moravské Slávie - ml. žactvo (13.1.)

Hamšík Václav

7. - 600 m (2:18,5)

7. - dálka (383)

6. - 60 m (9,46)

 

Přebor Moravskoslezského kraje v hale ml. a st. žactva (Ostrava, 8.1.)

1. Hanek Štěpán (1500 m - 5:19,15 = osobní rekord)

4. Hanek Kryštof (800 m - 2:32,99 = osobní rekord)

Holešinská Iveta

150 m - 22,36

300 m - 49,06 = osobní rekord

Hamšík Václav

150 m - 23,72

300 m - 51,80

 

5.BBP - Kuřimský kros (7.1.)

mladší žactvo

5. Hanek Štěpán

6. Hanek Kryštof

OBL - Memoriál účatníků II. odboje (7.1.)

1. Hanek Štěpán

2. Hanek Kryštof

4. Koudelka Petr

Silvestrovský běh do schodů (Bílovice nad Svitavou, 31.12.)

ženy 35-49 let

1. Hamšíková Romana

Silvestrovský běh (Brno, 31.12.)

mladší žákyně

4. Holešinská Iveta

4.BBP - Štěánský běh (Syrovice)

starší žákyně

9. Holešinská Iveta

dky, jky, ženy (4,7 km)

133./21. Hamšíková Romana (24:42)

155./21. Kelblová Adéla (26:05)

161./22. Holešinská Iveta (26:25)

 

Vánoční běh R. Těsnohlídka (17.12., Bílovice nad Svitavou)

starší žákyně

3. Holešinská Iveta

3. závod BBP 2016/2017

Vranovský žleb (10.12.)

starší žákyně (1,5 km)

9. Holešinská Iveta

ženy, dky, jky (6,1 km)

126. / 15. kat dky - Kelblová Adéla

 

Běh do oblak (Dolní Morava, 10.12.)

23./15.kat. - Lukáš Přichystal

 

2. závod BBP 2016/2017

Mikulášský běh v Okrouhlé (3.12.)

ženy, dky atd. (4,3 km)

133./ 17. kat. - Kelblová Adéla (29:33)

 

Mikulášský běh (Vyškov, 26.11.)

mladší žákyně

5. Holešinská Iveta

 

1. závod Brněnského běžeckého poháru (BBP)

Běh o pohár Jehnic (17.11.)

starší žákyně (1,5 km)

12. Holešinská Iveta

dky (6 km)

168./15.kat. Kelblová Adéla (33:55)

 

Útěchovskými lesy (5.11.)

žákyně 2002-3 (2 km)

5. Holešinská Iveta

 

Mistrovství jihomoravského kraje v krosu (16.10.)

Slatinský kros

starší žákyně (2000 m)

7. Kelblová Adéla

Střelický kros (8.10.)

mladší žákyně (750 m)

2. Holešinská Iveta

 

Želešická růže (30.9.)

dívky 6. - 7.třída

16. Holešinská Iveta

 

Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva na dráze (Olomouc, 25.9.)

Holešinská Iveta

60 m - 9,26

150 m - 22,29

 

Noční běh Brnem (24.9.)

5 mil.

187./8.  - Adéla Kelblová (45:17)

 

Mistrovství Jihomoravského kraje družstev ml. žactva (Znojmo, 22.9.)

3. místo - družstvo AC Moravská Slávia Brno

Holešinská Iveta

9. - 150 m (22,37)

10. - 300 m (49,87)

koule 3kg - 608

 

Evropské hry (Brno - Palackého vrch, 5. - 7.9.)

Holešinská Iveta

60 m - 9,06 (osobní rekord)

150 m - 22,07 (osobní rekord)

Kelblová Adéla

dálka - 380

vrh koulí 3kg - 743

 

3. kolo družstev ml. žactva (Blansko, 2.6.)

Holešinská Iveta

7. - 300 m (49,37 osobní rekord)

 

3. kolo družstev st. žactva (Vyškov, 29.5.)

Kelblová Adéla

60 m - 9,10 (osobní rekord)

vrh koulí - 674

 

Zajícova liga (Ivančice, 28.5.)

9. - dálka (372)

 

Zmrzlinová olympiáda (Brno - Svážná, 21.5.)

Kelblová Adéla

5. - 60 m (8,9)

6. - dálka (406)

2. výška (135 - osobní rekord)

Holešinská Iveta

1. - 60 m (R 8,7  finále 9,0)

3. dálka (364)

3. vrh koulí 3kg (590)

 

2. kolo soutěže družstev ml. žactva (Brno - Morenda, 19.5.)

Holešinská Iveta

60 m - 9,35

10. - 800 m (2:53,14)

Přebor JM kraje na dráze + 2. kolo soutěže družstev st. žactva

(Břeclav, 15.5.)

Kelblová Adéla

vrh koulí - 760 cm (osobní rekord)

150 m - 22,54

Holešinská Iveta

150 m - 22,76 (osobní rekord)

300 m - 50,66

 

Jarní kros (Přísnotice, 14.5.)

mladší žákyně

7. Holešinská Iveta

 

Okresní kolo Poháru rozhlasu (Brno, 13.5.)

Kelblová Adéla

3. dálka (436 - osobní rekord)

9. - 12. - 60 m (8,8)

 

Okrskové kolo Poháru rozhlasu (ŽIdlochovice, 5.5. - 6.5.)

Holešinská Iveta

4. - 600 m - 2:06 - osobní rekord

5. - dálka - 356

Kelblová Adéla

1. - dálka (419 - osobní rekord)

2. - 60 m (8,7 - osobní rekord)

 

1.kolo soutěže družstev ml. žactva (Brno - Laštůvkova, 5.5.)

Holešinská Iveta

150 m - 23,89 - osobní rekord

800 m - 3:06,10

 

1.kolo soutěže družstev staršího žactva (Hodonín, 30.4.)

Kelblová Adéla (host AC Moravská Slávia Brno)

150 m - 22,20w (3,9 m/s)

1500 m - 6:22,93

 

Zahajovací závody na dráze (Brno - Vojtova ul., 23.4.)

Holešinská Iveta

60 m - 9,28 - OR = osobní rekord

300 m - 50,44 - OR

dálka - 368

koule 2kg - 614 - OR

 

Kelblová Adéla

60 m - 9,13 - OR

300 m - 51,24

dálka - 403

 

Běh zdraví (Židlochovice, 17.4.)

mladší žákyně

5. Holešinská Iveta

starší žákyně

4. Kelblová Adéla

dorostenky

3. Kelblová Adéla

 

Velká Morava (Mikulčice, 9.4.)

mladší žákyně

13. Holešinská Iveta

 

FINÁLE BBP 2015/2016

Brněnská přehrada (3.4.)

mladší žákyně

10. Holešinská Iveta

CELKOVĚ - 7. místo

dky, jky, ženy

148. Kelblová Adéla (33:07)

CELKOVĚ - 116./13.dky

Velikonoční půlmaraton Prostějovem (27.3.)

ženy (10 km)

21. Hamšíková Romana

 

Běh o velkopavlovickou meruňku (Velké Pavlovice, 26.3.)

mladší žákyně

6. Holešinská Iveta

mladší žáci

5. Vacek Marcel

 

Běh Lužánkami (Brno, 19.3.)

dorostenky

3. Kelblová Adéla

 

Brněnský běžecký pohár 2015/2016

9. závod - Běh kolem Myslivny (19.3.)

dorostenky, juniorky, ženy (5,6 km)

116. Kelblová Adéla

mladší žákyně (1 km)

7. Holešinská Iveta

 

Běhání se svíčkou (Vyškov, 16.3.)

veteránky 3000 m dráha

1. Hamšíková Romana (14:41,2)

 

Brněnský běžecký pohár 2015/2016

8. závod - Modřický pohár (12.3.)

mladší žákyně

3. Holešinská Iveta

starší žákyně

8. Kelblová Adéla

dky, ženy (5,1 km)

140. Kelblová Adéla (25:54)

 

Rohálovská desítka (Prusinovice, 27.2.)

mladší žákyně (800 m)

14. Holešinská Iveta

 

Přebor Středočeského kraje ml. žactva v hale

(Praha - Strahov, 20.2.)

Iveta Holešinská

60 m - 9,28 (OR= osobní rekord)

800 m - 2:51,66 (OR)

 

7.závod Brněnského běžeckého poháru 2015/2016

Rájecká desítka (6.2.)

mladší žákyně

9. Holešinská Iveta (5:03)

dky, ženy (5km)

132. Kelblová Adéla (32:12)

 

6. závod Brněnského běžeckého poháru 2015/2016

Radostická nerezov