Jdi na obsah Jdi na menu
 


GIGANT družstva dorost a junioři (Olomouc, 25.5.) - mimo soutěže

Holešinská Iveta

100 m - 13,50 (OR)

400 m - 65,99

Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (Znojmo, 26.5.)

Hamšík Václav

100 m př. - 18,02

oštěp 600g - 24,26 (OR)

 

Zmrzlinová olympiáda

Pohár rozhlasu - okres

Zahajovací závody - Slavkov u Brna

Svitavské víceboje

VC Olomouce

Pohár rozhlasu - okrsek

1. kolo družstev st. žactva (Břeclav, 4.5.)

Hamšík Václav

60 m (8,78 OR - w -1,5)

100 m př. (17,97)

dálka - NM

Valach duatlon (Velké Karlovice, 4.5.)

7. Lucie Daněčková

Sprintérský trojboj (Přerov) - 60 - 100 - 200 m

10. Holešinská Iveta (8,66 - 13,93 - 28,05 OR) - ženy

10. Vecková Veronika (9,16 - 14,33 - 29,35) - st. žákyně

Boskovické běhy

5. Daněčková Lucie

Vyškovský trojboj (60 - 60 m př. - dálka)

Václav Hamšík (8,6 - 10,4 - 460)

Svitavské víceboje (27.4.)

mladší žákyně - 3. Daněčková Lucie

Přebory okresu Hodonín (27.4.)

Holešinská Iveta

60 m - 8,57 (= OR)

150 m (21,31)

300 m (45,91)

Vacková Veronika

60 m (9,05)

300 m (48,31 - OR)

Hamšík Václav

60 m (8,80 - OR)

150 m (22,81)

Běh O pohár století (Pacov)

2. Daněčková Lucie

RACIO běh kolem Dyje (Břeclav)

1. Daněčková Lucie

OBL - Obřanský kros

1. Daněčková Lucie

10. BBP Brněnská přehrada

3. Sigmundová Adéla

11. Vacková Veronika

Mistrovství České republiky v přespolním běhu (Mladá Boleslav, 30.3.)

starší žákyně (3 km, 88 startujících)

19. Sigmundová Adéla

Běh O velkopavlovickou meruňku

3. Vacková Veronika

4. Daněčková Lucie

6. Hamšík Václav

Caniběh - Radíkov

2. Sigmundová Adéla + Dorka

9. BBP Běh kolem Myslivny

3. Sigmundová Adéla

8.BBP - Modřický pohár (9.3.)

18. Vacková Veronika

Rohálovská desítka (23.2.)

1. Sigmundová Adéla

Youths Athletics Indoor Ostrava III (Ostrava, 21.2.)

Sigmundová Adéla

3. - 1500 m (5:18,85 min. - OR)

Daněčková Lucie

60 m (9,67)

150 m (23,37 - OR)

Mistrovství Moravy a Slezska žactva v hale (Ostrava, 1.2.)

Sigmundová Adéla

9. (1500 m) - 5:28,61 min.

Kontroloní závody (Olomouc, 27.1.)

Holešinská Iveta

Dálka - 430

60 m - DQ

6.BBP - Radostická nerezová desítka (19.1.)

3. Sigmundová Adéla

Přebor Moravskoslezského kraje v hale (Ostrava, 12.1.)

Vacková Veronika

60 m - 9,09

300 m - 47,80 (OR)

Hamšík Václav

dálka - 443

60m - 8,81 (ORh)

Uhřické kolečko

1. Sigmundová Adéla

5. BBP - Kuřimský kros

4. Sigmundová Adéla

Silvestrovský běh do schodů (Bílovice nad Svitavou, 31.12.)

1. Hamšíková Romana

2. Hamšík Václav

Silvestrovský běh Brno

3. Sigmundová Adéla

4. BBP - Štěpánský běh (Syrovice)

12. Daněčková Lucie

5 km (Hamšíková, Holešinská, Hamšík, Daněčková)

10 km (Přichystal)

3. BBP - Vranovský žleb

4. Sigmundová Adéla (st. žákyně)

Vánoční hala (Ostrava) - starší žactvo

Holešinská Iveta

Vánoční hala (Ostrava) - mladší žactvo

Hamšík Václav

Vánoční běh (Bílovice nad Svitavou, 8.12.)

1. Daněčková Lucie

1. Vacková Veronika

2. BBP Mikulášský běh (Okrouhlá, 1.12.)

6. Sigmundová Adéla (st. žákyně)

10. Vacková Veronika (ml. žákyně)

Mikulášský běh (Vyškov, 24.11.)

2. Daněčková Lucie

Běh 17. listopadu (Přerov, 17.11.)

3. Daněčková Lucie

1. BBP - Běh O pohár Jehnic

5. Sigmundová Adéla (st. žákyně)

14. Vacková Veronika (ml. žákyně)

Běh za jedovnickým kaprem (10.11.)

2. Vacková Veronika

6. Daněčková Lucie

Běh do vrchu (Brno - Kohoutovice, 4.11.)

7. Hamšík Václav

Útěchovskými lesy (3.11.)

2. Sigmundová Adéla

4. Daněčková Lucie

Přebor Jihomoravského kraje v přespolním běhu (Hodonín, 20.10.)

mladší žákyně

2. Sigmundová Adéla

Krumlovský běh (20.10.)

5. Vacková Veronika

Čertova stezka

1. Sigmundová Adéla

3. Vacková Veronika

3. Daněčková Lucie

Střelický kros

1. Daněčková Lucie

Mistrovství Moravy a Slezska družstev ml. žactva (7.10., Šumperk)

2. místo družstva VSK Univerzita Brno s Václavem Hamšíkem (hostování)

Běh pístovickou riviérou (6.10.)

1. Sigmundová Adéla

5. Vacková Veronika

2. Daněčková Lucie

Krajské finále v přespolním běhu - ml. žákyně  (Hodonín)

6. Daněčková Lucie

Tišnovské víceboje (30.9.)

2. Holešinská Iveta

3. Daněčková Lucie

4. Vacková Veronika

Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva na dráze (Blansko, 30.9.)

Hamšík Václav

13. dálka (451)

60 m - 9,04

60 m př. (10,76)

Sigmundová Adéla

11. - 800 m (2:40,22)

60 m př. (12,30)

Svatováclavský běh (Blažovice, 28.9.)

mladší žákyně

1. Vacková Veronika

Želešická růže (27.9.)

starší žákyně

1. Sigmundová Adéla

mladší žákyně

3. Daněčková Lucie

7. Vacková Varonika

Moravskotřebovské víceboje (22.9.)

přípravka dívky - 1. Daněčková Lucie

(osobní rekord - 60 m /9,29/ a dálka /393/ s prknem)

mladší žáci - 2. Hamšík Václav

(osobní rekord 800 m  2:49,85)

mladší žákyně - 4. Sigmundová Adéla

Finále johoravského kraje družstev ml. žactva (Břeclav, 20.9.)

Hamšík Václav

4. - 60 m př. (10,27)

8. - dálka (462)

7. - oštěp 500g (25,14 - osobní rekord)

Daněčková Lucie

14. - oštěp 400g (18,18 - osobní rekord)

14. - dálka (389)

8. - 60 m př. (12,04 - osobní rekord)

Sigmundová Adéla

6. - 800 m (2:39,68)

7. - 60 m př. (12,00)

Vacková Veronika

4. - 300 m (50,51)

60 m (9,68)

Slatinský kros (16.9.)

mladší žákyně

3. Sigmundová Adéla

starší žákyně

2. Holešinská Iveta

Běh do schodů (Ivančice, 15.9.)

1. Hamšík Václav

EKAG Evropské hry (10.-12.9. Brno, Palackého vrch)

Daněčková Lucie

dálka - 388 cm

600 m - 1:57,10 (osobní rekord)

míček - 31,74

Hamšík Václav

dálka - 491 cm (osobní rekord)

60 m - 8,81 (osobní rekord)

150 m - 22,11 (osobní rekord)

Holešinská Iveta

300 m - 45,31

dálka - 451

Sigmundová Adéla

800 m - 2:41,22

Vacková Veronika

60 m - 9,57

800 m - 2:58,74

Memoriál Jardy Pelikána - sprintérský trojboj (Hodonín)

4. Holešinská Iveta

4. Hamšík Václav

11. Vacková Veronika

600 m

1. Daněčková Lucie

Riviéra běh

1. Vacková Veronika

Zemská míle (Lanškroun, 24.8.)

2. Daněčková Lucie (402 m - 1:14)

Atletická středa (Břeclav)

Atletická středa (Břeclav)

Novolhotská pětka

3. Daněčková Lucie

Iveta Holešinská 519 cm ve skoku dalekém!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tišnovský víceboj (16.6.)

1. Iveta Holešinská

2. Adéla SIgmundová

2. Lucie Daněčková

2. kolo družstev mladšího žactva (Brno - Vojtova, 14.6.)

Hamšík Václav

1. 60 m př. - 10,26 (OR)

2. dálka - 434

Sigmundová Adéla

2. 1500 m (5:30,73)

8. 60 m př. (11,93 - OR)

Daněčková Lucie

3. kriketový míček - 34,61

10. 60 m př. (12,34 - OR)

17.  dálka (363)

Vacková Veronika

9. 60 m (9,06)

9. 150 m (22,17w +4,6 m/s)

13. dálka (379)

 

3.kolo družstev staršího žactva (Břeclav, 10.6.)

Holešinská Iveta

6. - 150 m - 20,20 (OR)

7. - 300 m - 45,17

12. dálka - 448

Sigmundová Adéla

1500 m (5:27,34)

Krajský přebor jednotlivců ml. žactvo (Svitavy, 10.6.)

Hamšík Václav

60 m - 8,96

60 m př. - 10,81

dálka - 437

Čokoládová tretra - krajské finále (Brno,7.6.)

8. Lucie Daněčková (300 m - 50,46 - OR)

MISTROVSTVÍ ČESKÉ RPUBLIKY ve vícebojích

(1.-3.6., Kolín)

mladší žáci

11. Štěpán Hanek (2070 b - OR)

(60 m př. - 10,48, dálka - 498, 60 m - 8,44=OR, kriket - 42,95, 800 m - 2:24,78 OR)

p1350181.jpg

Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva na dráze (Brno - VUT, 3.6.)

Holešinská Iveta

dálka - 442

300 m - 44,52

mimo soutěž - Sigmundová Adéla

800 m - 2:37,85 (OR)

 

Šaratice - Mohyla Míru

1. Daněčková Lucie

 

Přebor Jihomoravského kraje žactva na dráze

2. kolo soutěže družstev staršího žactva (Břeclav)

Štěpán Hanek - 1. ve skoku dalekém (534 cm - OR)

2. - 300 m (42,41 - OR)

3. - 60 m př. (10,44 - OR)

Kryštof Hanek

4. - 800 m (2:36,98)

60 m - 8,89 (OR)

11. - kriket (47,62 - OR)

Václav Hamšík

4. - 60 m př. (10,56 - OR)

16. - kriket (43,37 - OR)

6. - dálka (458)

Iveta Holešinská

8. - dálka (467 - OR)

7. - 300 m - (44,78)

6. - 150 m (20,55 - OR)

Veronika Vacková

60 m (9,18)

150 m (22,66)

6. - 300 m (48,36 - OR)

Pohár rozhlasu - krajské kolo (Břeclav, 22.5.)

Hanek Štěpán

4. - 60 m - 8,56 (w -2,4)

1. - 1000 m - 3:03,91

Hanek Kryštof

14.= výška - 126

3. - 1000 m - 3:14,74

Sigmundová Adéla

60 m - 9,36 (w -1,7)

4. - 600 m - 1:52,19

Čokoládová tretra (Prostějov, 22.5.)

MS - Lucie Daněčková (300 - 52,67)

Jarní běh (Přísnotice, 13.5.)

2. Lucie Daněčková

5. Vacková Veronika

Přebor Pardubického kraje ve vícebojích (Ústí nad Orlicíc, 12.5.)

1. Štěpán Hanek - 1988 b

60 m př. - 10,69 OR, dálka - 489 OR, míček - 43,57 OR, 60 m - 8,51, 800 m - 2:26,21 OR

6. Kryštof Hanek - 1334 b

60 m př. - 12,36, dálka - 403 OR, míček - 44,81 OR, 60 m - 8,99 OR, 800 m - 2:42,28

Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (Třinec, 13.5.)

13. Hamšík Václav 1483 b (OR)

60 m př. - 10,87, dálka - 448, míček - 43,17 OR, 60 m - 9,12, 800 m - 2:52,49 OR

1. kolo soutěže družstev staršího žactva (Vyškov, 12.5.)

Sigmundová Adéla

MS - 1500 m (5:23,20 - OR)

Holešinská Iveta

7. - 300 m (44,50 - OR)

14. dálka (440)

60 m - 8,77 (w-1,6 m/s)

1. kolo soutěže družstev mladšího žactva (Blansko, 10.5.)

Hanek Štěpán

1. - 800 m (???)

1. dálka (467 - OR)

5. - oštěp 500g - 22,87 (OR)

Hanek Kryštof

2. oštěp 500g - 26,86 (OR)

7. - 800 m (???)

Hamšík Václav

7. - oštěp 500g - 19,50 (OR)

4- dálka (438)

2. - 60 m př.  (11,16)

Daněčková Lucie

4. 60 m př. (12,73)

3. oštěp 400g (17,95)

14. dálka (371)

Sigmundová Adéla

7. - 60 m př. (12,97)

4. 800 m (2:40,19)

7. oštěp 400g (14,96)

Vacková Veronika

60 m (9,29)

9. -150 m (22,50)

Pohár rozhlasu (Brno, 10.5.)

Štěpán Hanek

1. 60 m (8,1)

1. - 1000 m - 3:03,0 (OR)

Kryštof Hanek

2. - 1000 m - 3:17,2

4.-7. výška (128)

Adéla Sigmundová

1. - 600 m (1:51,7)

3. - 60 m (8,8)

Běh Černou horou (8.5.)

1. Hanek Štěpán

3. Hanek Kryštof

Malá cena Olomouce (8.5.)

Hamšík Václav (ml. žáci)

1. - 60 m (8,90 - OR)

2. - dálka (448)

1. - 60 m př. (11,41 - OR 6.př.)

Holešinská Iveta

6. - 60 m (8,68)

3. - 300 m (44,99)

Pohár rozhlasu (okrskové kolo, ŽIdlochovice, 3.5.)

Hanek Štěpán

1. - 1km (3:06,6 - OR)

1. - 60 m (8,08 r)

Hanek Kryštof

2. - 1km (3:18,7)

Sigmundová Adéla

2. - 60 m (8,68 r)

1.  600 m - 1:50,5 (OR)

Boskovické běhy (1.5.)

3. Daněčková Lucie

Cani-běh (5km)

1. Sigmundová Adéla

Přerovský sprintérský víceboj (1.5.)

Holešinská Iveta

9. (60 m - 8,57=OR  100 m - 13,53   200 m - 28,65)

Svitavské víceboje (28.4.)

čtyřboj - 1. Daněčková Lucie

(60 m - 9,47     600 m - 2:03,38    dálka - 376     míček - 35,84=OR)

pětiboj - 3. Hamšík Václav

(60 m - 9,02    60 m př. - 11,09   800 m - 3:02,08   dálka - 469=OR  míček - 42,53=OR)

Přebor okresu Hodonín (28.4.)

Sigmundová Adéla

4. - 60 m (9,22)

4. - 150 m (22,31=OR)

Holešinská Iveta

2. - 60 m (8,57=OR)

4. - 150 m (21,09)

Morenda Kooperativa mítink (21.4.)

bude doplněno

Čokoládová tretra (Znojmo, 26.4.)

1. Daněčková Lucie (300 m - 50,67)

Běh šaštínskými bormi (14.4.)

1. Daněčková Lucie

4. Sigmundová Adéla

5. Hamšík Václav

OBL - Obřany (7.4.)

1. Hanek Štěpán

1. Daněčková Lucie

2. Hanek Kryštof

Velká Morava (Mikulčice, 7.4.)

4. Sigmundová Adéla

5. Hamšík Václav

10. Holešinská Iveta

 

Lipenská stezka (1.4.)

1. Daněčková Lucie

Běh Lorenzovými sady (Třebíč, 31.3.)

1. Daněčková Lucie

Běh okolo Hlbokého (31.3.)

3. Hamšík Václav

10. BBP - Přehrada (Brno, 25.3.)

mladší žáci

1. Hanek Štěpán (2. místo CELKOVĚ v BBP 2017/2018)

mladší žákyně

4. Sigmundová Adéla (4. BBP)

5. Vacková Veronika (6. BBP)

přípravka starší dívky

5. Daněčková Lucie (6. BBP)

Mistrovství České republiky

v přespolním běhu (Dolní Dobrouč, 24.3.)

mladší žákyně (2km)

5. Sigmundová Adéla

27. Vacková Veronika

mladší žáci (2km)

8. Hanek Štěpán

14. Hanek Kryštof

Běh o velkopavlovickou meruňku (24.3.)

1. Daněčková Lucie

1. Holešinská Iveta

1. Hamšík Václav

Běh Lužánkami (17.3.)

mladší žáci

1. Hanek Štěpán

Hodonínský kros (17.3.)

mladší žáci

2. Hamšík Václav

přípravka starší dívky

3. Daněčková Lucie

Uhřické kolečko

mladší žákyně

2. Vacková Veronika

Meziměstské utkání mladšího žactva v hale (Praha - Stromovka)

Praha - Brno - Ostrava - Bratislava

Hamšík Václav

8. - 60 m př. - 12,21

5. - dálka - 444

Hanek Štěpán

2. - 300 m (43,69 - absolutní OR)

9. BBP Běh kolem Myslivny

mladší žáci

1. Hanek Štěpán

4. Hanek Kryštof

mladší žákyně

3. Sigmundová Adéla

6. Vacková Veronika

přípravka starší dívky

6. Daněčková Lucie

Malá cena Zlobice

1. Hanek Štěpán

2. Hanek Kryštof

5. Hamšík Václav

Youth Athletics Indoor Ostrava III (20.2.)

Holešinská Iveta

300 m - 45,44

150 m - 20,58 (absolutní OR)

8. BBP - Modřický pohár

starší žákyně

10. Holešinská Iveta

mladší žákyně

8. Vacková Veronika

mladší žáci

5. Hanek Kryštof

přípravka starší dívky

4. Daněčková Lucie

Kids Athletics Poruba 2018 (Ostrava, 10.2.)

Holešinská Iveta

60 m - 8,57 (absolutí OR)

300 m - 44,71 (absolutní OR)

Hamšík Václav

60 m - 9,10

60 m př. - 12,07

4. dálka - 440

MIstrovství Moravy a Slezska v hale ml. a st. žactva (Ostrava, 2.2.)

Holešinská Iveta

60 m - 8,65 (absolutní OR)

300 m - 44,84 (absolutní OR)

Vacková Veronika

60 m - 9,10 (absolutní OR)

300 m - 48,50 (absolutní OR)

Hamšík Václav

60 m - 8,98

dálka - 431

7.BBP - Rájecká desítka

mladší žákyně

3. Sigmundová Adéla

přípravka dívky 2007-8

7. Daněčková Lucie

Přebor Moravskoslezského kraje žactva v hale (Ostrava, 21.1.)

Holešinská Iveta

60 m - 8,78 hOR

300 m - 45,31 hOR

Vacková Veronika

60 m - 9,16 hOR + absolutní

300 m - 49,83 hOR + absolutní

Hamšík Václav

6. dálka - 446 hOR + absolutní

60 m - 8,97 hOR + vyrovnaný absolutní

300 m - 48,68 hOR + absolutní

Krumlovská hala

Hamšík Václav

1., 1., 2., 3.

6. BBP - Radostická nerezová desítka (20.1.)

mladší žáci

2. Hanek Štěpán

mladší žákyně

3. Sigmundová Adéla

9. Vacková Veronika

přípravka starší dívky

3. Daněčková Lucie

Halové klubovní přebory Moravské Slávie (12.1.)

Vacková Veronika

4. 60 m (9,27 - ORh)

10. dálka - 346

4. 600 m (2:13,1)

5. BBP - Kuřimský kros (6.1.)

mladší žákyně

3. Sigmundová Adéla

5. Vacková Veronika

mladší žáci

7. Hanek Štěpán

starší žákyně

11. Holešinská Iveta

Halové klubovní přebory AC Moravská Slavia Brno (Brno - Oblá, 5.1.)

Holešisnká Iveta

60 m - 9,01

dálka - 0

800 m - 3:01

Silvestrovský běh (Prostějov)

starší žákyně

1. Holešinská Iveta

Běh do schodů (Bílovice nad Svitavou, 31.12.)

1. Hamšíková Romana

8. Hamšík Václav

Silvestrovský běh (Brno)

mladší žákyně

2. Sigmundová Adéla

přípravka 2006-7

2. Daněčková Lucie

mladší žáci

6. Hamšík Václav

4. BBP - Štěpánský běh (Syrovice, 26.12.)

mladší žákyně

3. Sigmundová Adéla

8. Vacková Veronika

starší žákyně

8. Holešinská Iveta

mladší žáci

11. Hamšík Václav

TEST vytrvalosti - běh na 4,7 km

78. Sigmundová Adéla (21:27)

81. Přichystal Lukáš (21:30)

121. Holešinská Iveta (23:15)

123. Daněčková Lucie (23:15)

126. Vacková Veronika (23:21)

147. Hamšíková Romana (24:05)

163. Hamšík Václav (24:23)

 

Hodonín - Holíč - Skalica (16.12.)

přípravka dívky 2006-7

1. Daněčková Lucie

Daněčková Veronika

3. BBP - Vranovský žleb (9.12.)

mladší žákyně

1. Sigmundová Adéla

9. Vacková Veronika

mladší žáci

2. Hanek Kryštof

5. Hanek Štěpán

11. Hamšík Václav

přípravka dívky 2007-8

4. Daněčková Lucie

2. BBP - Mikulášský běh (Okrouhlá, 2.12.)

mladší žáci

2. Hanek Štěpán

3. Hanek Kryštof

mladší žákyně

4. Sigmundová Adéla

starší žákyně

9. Holešinská Iveta

Vánoční běh (Bílovice nad Svitavou, 2.12.)

mladší žáci

1. Hamšík Václav

Mistrovství České republiky

v přespolním běhu (Dlouhoňovice, 25.11.)

mladší žákyně (2 km) - 94 startujících

21. Sigmundová Adéla

mladší žáci (2 km) - 89 startujících

36. Hanek Kryštof

37. Hanek Štěpán

 

Mistrovství Moravy a Slezska v krosu (Hodonín, 11.11.)

 

přípravka dívky 2006-7 (mimo MMaS)

2. Vacková Veronika

7. Daněčková Lucie

8. Daněčková Veronika

mladší žáci (1500 m)

6. Hanek Štěpán

10. Hanek Kryštof

17. Hamšík Václav

starší žákyně (3000 m)

17. Holešinská Iveta

Běh Útěchovskými lesy (4.11.)

žákyně 2004-5 (2km)

3. Sigmundová Adéla

žákyně 2002-3 (3km)

2. Holešinská Iveta

žáci 2004-5 (3km)

5. Hanek Kryštof

žákyně 2006-7 (1km)

7. Vacková Veronika

11. Daněčková Lucie

19. Daněčková Veronika

Slatinský kros - Přebor JM kraje v krosu (22.10