Jdi na obsah Jdi na menu

Tréninky:

13.6.. - ANO 15:15

15.6. - ANO 15:15

3. kolo družstev ml. žactva (Blansko, 2.6.)

Holešinská Iveta

7. - 300 m (49,37 osobní rekord)

 

3. kolo družstev st. žactva (Vyškov, 29.5.)

Kelblová Adéla

60 m - 9,10 (osobní rekord)

vrh koulí - 674

 

Zajícova liga (Ivančice, 28.5.)

9. - dálka (372)

 

Zmrzlinová olympiáda (Brno - Svážná, 21.5.)

Kelblová Adéla

5. - 60 m (8,9)

6. - dálka (406)

2. výška (135 - osobní rekord)

Holešinská Iveta

1. - 60 m (R 8,7  finále 9,0)

3. dálka (364)

3. vrh koulí 3kg (590)

 

2. kolo soutěže družstev ml. žactva (Brno - Morenda, 19.5.)

Holešinská Iveta

60 m - 9,35

10. - 800 m (2:53,14)

Přebor JM kraje na dráze + 2. kolo soutěže družstev st. žactva

(Břeclav, 15.5.)

Kelblová Adéla

vrh koulí - 760 cm (osobní rekord)

150 m - 22,54

Holešinská Iveta

150 m - 22,76 (osobní rekord)

300 m - 50,66

 

Jarní kros (Přísnotice, 14.5.)

mladší žákyně

7. Holešinská Iveta

 

Okresní kolo Poháru rozhlasu (Brno, 13.5.)

Kelblová Adéla

3. dálka (436 - osobní rekord)

9. - 12. - 60 m (8,8)

 

Okrskové kolo Poháru rozhlasu (ŽIdlochovice, 5.5. - 6.5.)

Holešinská Iveta

4. - 600 m - 2:06 - osobní rekord

5. - dálka - 356

Kelblová Adéla

1. - dálka (419 - osobní rekord)

2. - 60 m (8,7 - osobní rekord)

 

1.kolo soutěže družstev ml. žactva (Brno - Laštůvkova, 5.5.)

Holešinská Iveta

150 m - 23,89 - osobní rekord

800 m - 3:06,10

 

1.kolo soutěže družstev staršího žactva (Hodonín, 30.4.)

Kelblová Adéla (host AC Moravská Slávia Brno)

150 m - 22,20w (3,9 m/s)

1500 m - 6:22,93

 

Zahajovací závody na dráze (Brno - Vojtova ul., 23.4.)

Holešinská Iveta

60 m - 9,28 - OR = osobní rekord

300 m - 50,44 - OR

dálka - 368

koule 2kg - 614 - OR

 

Kelblová Adéla

60 m - 9,13 - OR

300 m - 51,24

dálka - 403

 

Běh zdraví (Židlochovice, 17.4.)

mladší žákyně

5. Holešinská Iveta

starší žákyně

4. Kelblová Adéla

dorostenky

3. Kelblová Adéla

 

Velká Morava (Mikulčice, 9.4.)

mladší žákyně

13. Holešinská Iveta

 

FINÁLE BBP 2015/2016

Brněnská přehrada (3.4.)

mladší žákyně

10. Holešinská Iveta

CELKOVĚ - 7. místo

dky, jky, ženy

148. Kelblová Adéla (33:07)

CELKOVĚ - 116./13.dky

Velikonoční půlmaraton Prostějovem (27.3.)

ženy (10 km)

21. Hamšíková Romana

 

Běh o velkopavlovickou meruňku (Velké Pavlovice, 26.3.)

mladší žákyně

6. Holešinská Iveta

mladší žáci

5. Vacek Marcel

 

Běh Lužánkami (Brno, 19.3.)

dorostenky

3. Kelblová Adéla

 

Brněnský běžecký pohár 2015/2016

9. závod - Běh kolem Myslivny (19.3.)

dorostenky, juniorky, ženy (5,6 km)

116. Kelblová Adéla

mladší žákyně (1 km)

7. Holešinská Iveta

 

Běhání se svíčkou (Vyškov, 16.3.)

veteránky 3000 m dráha

1. Hamšíková Romana (14:41,2)

 

Brněnský běžecký pohár 2015/2016

8. závod - Modřický pohár (12.3.)

mladší žákyně

3. Holešinská Iveta

starší žákyně

8. Kelblová Adéla

dky, ženy (5,1 km)

140. Kelblová Adéla (25:54)

 

Rohálovská desítka (Prusinovice, 27.2.)

mladší žákyně (800 m)

14. Holešinská Iveta

 

Přebor Středočeského kraje ml. žactva v hale

(Praha - Strahov, 20.2.)

Iveta Holešinská

60 m - 9,28 (OR= osobní rekord)

800 m - 2:51,66 (OR)

 

7.závod Brněnského běžeckého poháru 2015/2016

Rájecká desítka (6.2.)

mladší žákyně

9. Holešinská Iveta (5:03)

dky, ženy (5km)

132. Kelblová Adéla (32:12)

 

6. závod Brněnského běžeckého poháru 2015/2016

Radostická nerezová desítka (23.1.)

mladší žákyně (1050 m)

7. Holešinská Iveta (4:15)

dky,ženy (4,55 km)

123. Kelblová Adéla (25:01)

 

Halové klubovní přebory Moravské Slávie mladšího žactva (14.1.)

Holešinská Iveta

10. - 60 m (9,5 s)

7. dálka (378 cm)

4. 600 m (2:12,3)

5. závod Brněnského běžeckého poháru 2015/2016

Kuřimský kros (9.1.)

ženy, dky, jky (4,8 km)

132. Kelblová Adéla - 30:54 min.

 

Halové klubovní přebory Moravské Slávie Brno (8.1.)

Adéla Kelblová

10 . - 60 m (9,3 s)

4. - 800 m (3:20,9)

7. - dálka (388)

 

Běh do schodů (Bílovice nad Svitavou, 31.12.)

ženy 35 - 49 let

2. Hamšíková Romana (37,72 s)

Silvestrovský běh (Brno - Svážná 31.12.)

mladší žákyně (975 m)

4. Holešinská Iveta

5. závod Brněnského běžeckého poháru 2015/2016

Štěpánský běh (Syrovice, 26.12.)

4,7 km hl. závod (ženy, dci,dky,jři, jky) - 270 startujících

203. Holešinská Iveta - 25:08 min.

239. Kelblová Adéla - 27:41

mladší žákyně (1km) - 19 start.

10. Holešinská Iveta  4:10 (- 33s)

 

Vánoční desítka (Hustopeče, 13.12.)

6 km ženy B

2. Hamšíková Romana

3. závod Brněnského běžeckého poháru 2015/2016

Vranovský žleb (Vranov u Brna, 12.12.)

mladší žákyně (1000 m) - 18 start.

10. Holešinská Iveta (4:13)

mladší žáci (1000 m) - 22 start.

18. Vacek Marcel (4:19)

 

Vánoční běh (Bílovice nad Svitavou, 5.12.)

mladší žákyně

2. Holešinská Iveta

2. závod Brněnského běžeckého poháru 2015/2016

Mikulášský běh (Okrouhlá, 5.12.)

mladší žáci (900 m, 18 start.)

11. Vacek Marcel

 

1. závod Brněnského běžeckého poháru 2015/2016

Běh o pohár Jehnic (17.11.)

mladší žákyně (1 km) - 28 startujících

13. Holešinská Iveta (4:21)

dorostenky (6400 m) - 338 start.

258. / 26.dky Kelblová Adéla - 35:16 min.

 

Běh tišnovskými uličkami (štafeta 3x500 m)

- cílem byo odhadnout výsledný čas všech členů štafety

1. Hamšíci ze ŠAKu (Ondra, Romana, Vašek)

p1060583_-2-.jpg

Indiánský běh (Rajhrad, 8.11.)

1. Hamšíková Romana

 

Útěchovskými lesy (7.11)

žákyně 2000-2001 (3 km)

5 Kelblová Adéla

žákyně 2002-3 (2 km)

5. Holešinská Iveta

ženy nad 40

5. Kreidlová Jitka

 

Slatinský kros (Brno - Slatina, 18.10.)

Přebor Jihomoravského kraje v krosu

starší žákyně (2000 m)

4. Kelblová Adéla

 

Střelický kros (10.10.)

mladší žákyně (750 m)

5. Holešinská Iveta

 

Bukovanský mlýn (3.10.)

mladší žákyně

1. Holešinská Iveta

přípravka dívky 2006-7

4. Holešinská Nela

 

Želešická růže (2.10.)

starší žákyně (1500 m)

10. Adéla Kelblová

mladší žákyně (1000 m)

19. Iveta Holešinská

 

Atletický čtyřboj (Tišnov, 27.9.)

3. Adéla Kelblová

60 m - 9,2    vrh koulí - 733   dálka - 405    800 m - 3:11,8

 

Mistrovství Moravy družstev st. žactva (Šumper, 12.9.)

Adéla Kelblová

150 m - 23,41

300 m - 52,49

 

4.kolo soutěže družstev ml. žactva (Brno - Vojtova, 3.9.)

Iveta Holešinská

60 m - 9,92

300 m - 55,87

 

Jesenický půlmaraton (22.8.) - Červenohorské sedlo - Praděd - Skřítek

49. Petr Vávra - 2:02:04 h

83. Václav Vávra - 2:08:06 h

 

Zajícova liga (Břeclav, 13.6.)

Iveta Holešinská

60 m - 10,23

12. - 300 m (56,38)

17. - dálka (323

 

3.kolo soutěže družstev st. žactva (Hodonín, 6.6.)

Adéla Kelblová

150 m - 22,66

1500 m - 6:18,92

 

Běh na Výhon (31.5.)

15. / 2.kat. Petr Vávra (25:50)

66. / 3.kat. Adéla Kelblová (34:46)

 

Valašský hrb (30.5.)

6. Václav Vávra (10 km)

 

Zmrzlinová olympiáda (Brno - Svážná, 23.5.)

Adéla Kelblová

1. skok vysoký - 125 cm

1. skok daleký -

1. 1000 m - 3:48,4 min.

 

Miroslav Kresáč

? 60 m -

2. 300 m - 52,96 s

? skok daleký -

 

Pohár rozhlasu - krajské kolo (Břeclav, 19.5.)

Petr Vávra

5. - 1500 m (4:43,09 - osobní rekord)

Adéla Kelblová

11. - dálka (409 - vyrovnaný osobní rekord)

 

Přebor JM kraje na dráze (Břeclav, 17.5.)

Adéla Kelblová

9. 1500 m (5:58,36 min. - osobní rekord)

21. dálka (409 cm - osobní rekord)

15. vrh koulí (687 cm)

 

Jarní kros (Přísnotice, 16.5.)

mladší žáci

2. Miroslav Kresáč

 

Night run Brno (16.5.)

5 km

152. / 8.kat. - Klára Jakubcová

 

Pohár rozhlasu - okresní kolo (Brno, Vojtova ul., 14.5.)

Petr Vávra

1. 1500 m (4:47,5 - osobní rekord)

Adéla Kelblová

6. dálka (403)

 

Soutěž družstev st. žactva (Vyškov)

Adéla Kelblová

150 m - 22,34 - osobní rekord

300 m - 50,03

dálka - 362

 

Pohár rozhlasu - okrskové kolo (Mokrá)

Petr Vávra

1500 m - 1. (4:54,9)

60 m - 11. (8,3)

Adéla Kelblová

dálka

3.-4. - 390 cm

Miroslav Kresáč

6. - 1000 m (3:37,8)

 

Soutěž družstev ml. žactva (ZŠ Laštůvkova)

Iveta Holešinská

43. - 150 m (26,05)

Běh zdraví Židlochovice (26.4.)

FOTO ZDE a TADY

mladší žáci

1. Miroslav Kresáč

mladší žákyně

3. Iveta Holešinská

starší žákyně

2. Adéla Kelblová

dorostenky

2. Veronika Srncová

3. Adéla Kelblová

 

Zahajovací závody na dráze (Brno - Vojtova, 25.4.)

Iveta Holešinská (ml. žákyně)

32. - 60 m - 9,93

8. - 800 m - 3:02,86

23. - dálka - 341

vrh koulí -

Adéla Kelblová (st. žákyně)

20. - 60 m - 9,51

7. - 300 m - 50,33

14. - dálka - 383

 

Okolo Pálavy (25.4.)

2. kat.M20/ 29. - Petr Vávra (43:55)

 

Velká Morava (Mikulčice, 18.4.)

mladší žákyně (33 start.)

7. Iveta Holešinská

dorostenky (9 start.)

5. Adéla Kelblová

 

Čokoládová tretra Brno (16.4.)

300 m dívky 2002-3

23. Iveta Holešinská - 53,75 s

 

Jarní běh (Bílovice nad Svitavou, 11.4.)

mladší žáci

2. Miroslav Kresáč

Jarní běh (Ivančice, 11.4.)

starší žákyně

1. Adéla Kelblová

mladší žákyně

1. Iveta Holešinská

 

Třebíčský půlmaraton (11.4.) - 11,5 km

4. Václav Vávra

10.BBP Brněnská přehrada (29.3.)

starší žákyně

10. Adéla Kelblová

dorostenky, ženy

82./ 8.dky Adéla Kelblová

 

Obřanský kros (Orelská b.l., 28.3.)

mladší žáci

1. Miroslav Kresáč

mladší žákyně

5. Iveta Holešinská

 

Hodonínský kros (21.3.)

mladší žákyně 2002-3

6. Iveta Holešinská

Běh Lužánkami (21.3.)

starší žákyně

4. Adéla Kelblová

mladší žáci

6. Miroslav Kresáč

9.BBP Běh kolem Myslivny

starší žáci

5. Petr Vávra

starší žákyně

5. Adéla Kelblová

dorostenci

21./7.kat. Václav Vávra

8.BBP Modřický pohár (7.3.)

starší žáci

4. Petr Vávra

starší žákyně

7. Adéla Kelblová

mladší žáci

9. Miroslav Kresáč

mladší žákyně

9. Iveta Holešinská

Krumlovská hala (Moravský Krumlov, 17.1.)

Iveta Holešinská

1. běh na 30 m př.

2. běh na 30 m

2. hod medicinbalem

3. skok daleký z místa

 

6.BBP - Radostická nerezová desítka (17.1.)

starší žáci (1800 m)

8. Petr Vávra

starší žákyně (1800 m)

6. Adéla Kelblová

mladší žáci (1050 m)

7. Miroslav Kresáč

dorostenci/dorostenky (4,55 km)

20. / 11.kat. Václav Vávra (18:08)

36. / 16.kat. Petr Vávra (19:29)

121. / 17.kat. Adéla Kelblová (24:05)

 

Uhřické kolečko (Uhřice, 10.1.)

mladší žáci

4. Miroslav Kresáč

 

5.BBP - Kuřimský kros (3.1.)

mladší žáci

9. Miroslav Kresáč

starší žáci

8. Petr Vávra

dorostenci/dorostenky - 4,8 km

21./ 8.kat. - Václav Vávra (21:52)

124./ 21.kat. - Adéla Kelblová (30:32)

 

4.BBP - Štěpánský běh (Syrovice, 26.12.)

mladší žáci

11. Miroslav Kresáč (4:12)

starší žáci

10. Petr Vávra (5:55)

starší žákyně

11. Adéla Kelblová (7:01)

dorostenci/dorostenky - 4,7 km

17. / 6.kat. - Václav Vávra (18:14)

140. /10.kat. - Adéla Kelblová (24:43)

165. /16. - Anna Zbořilová (25:57)

 

Běh pod Pálavou

2.kat. - Václav Vávra

4.kat. - Petr Vávra

Vranovský žleb (3.BBP, Vranov u Brna, 13.12.)

starší žáci

7. Petr Vávra

starší žákyně

7. Adéla Kelblová

mladší žáci

10. Miroslav Kresáč

dorostenci (6 km)

13. / 7.kat. Václav Vávra (23:25)

 

Mikulášský běh (2.BBP, Okrouhlá, 6.12.)

mladší žáci

7. Miroslav Kresáč

krátký závod (5 km)

86./7.dky - Anna Zbořilová

 

Repešská osma (22.11.)

dorostenci

2. Václav Vávra

starší žáci

3. Petr Vávra

 

Mikulášský běh (Vyškov, 22.11.)

mladší žáci

10. Miroslav Kresáč

 

1.BBP - Běh o pohár Jehnic (17.11.)

dorostenci (6400 m)

40./13. kat. Václav Vávra (27:05)

starší žáci (1500 m)

10. Petr Vávra (5:49)

mladší žáci (1000 m)

12. Miroslav Kresáč (4:20)

starší žákyně (1500 m)

17. Adéla Kelblová (zranění na trati)

mladší žákyně (1000 m)

16. Anna Zbořilová (4:58)

 

Běh Za jedovnickým kaprem (8.11.)

dorostenci 5700 m

3. Václav Vávra

starší žáci 4900 m

4. Petr Vávra

 

Běh Útěchovskými lesy (1.11.)

kluci 2001-2002 (3 km)

5. Miroslav Kresáč (10:45)

 

Sokolský běh (Bučovice, 28.10.)

přípravka dívky 2003-2004

8.? Iveta Holešinská

 

Čertova stezka (19.10.)

2. Václav Vávra (5 km)

3. Petr Vávra (3 km)

 

Střelický kros (11.10.)

mladší žáci (1050 m)

3. Miroslav Kresáč

přípravka dívky 2003-2004 (450 m)

4. Iveta Holešinská

 

 VOKOLO Príglu (Brno, 11.10.) - 14,1 km

93. /9 kat. Václav Vávra - 58:33 min.

 

 Přespolní běh - krajské kolo ZŠ (Hodonín, 10.10.)

mladší žáci (2000 m)

14. Miroslav Kresáč

mladší žákyně (1500 m)

6. Adéla Kelblová

starší žáci (3000 m)

11. Petr Vávra