Jdi na obsah Jdi na menu
 


2013 2014

Želešická růže (26.9.)

mladší žáci 6.-7.třída (1000 m)

3. Miroslav Kresáč

mladší žákyně 6.-7.třída (1000 m)

9. Adéla Kelblová

starší žáci 8.-9.třída (3000 m)

5. Petr Vávra

dorostenky (3000 m)

5. Veronika Srncová

11. Klára Jakubcová

dorostenci (5000 m)

2. Václav Vávra

 

 Mistrovství JM kraje družstev mladšího žactva (Vyškov, 17.9.)

Adéla Kelblová

150 m - 22,76 (= osobní rekord)

300 m - 51,75

Celkově družstvo mladších žákyň Moravské Slávie Brno obsadilo 3. místo

 

Evropské hry mládeže (Brno - Palackého vrch, 9.-10.9.)

Petr Vávra - 1500 m (5:18,64 min.)

Adéla Kelblová - 800 m (2:59,83 min.)

 

4.kolo družstev ml. žactva (Brno - Vojtova, 4.9.)

Adéla Kelblová

17. - dálka (364 cm)

7.-8. - 300 m (51,03)

 

 Triexpert cup - hodinovka (Palackého vrch, 3.9.)

6.kat./ 68. - Václav Vávra (13880 m)

7.kat./183. - Petr Vávra (11485)

 

 Běh Teplickými skalami (31.8.)

4.kat./ 124. - Václav Vávra (52:06)

6.kat./ 217. - Petr Vávra (58:09)

 

Jesenický půlmaraton (23.8.)

trasa: Červenohorské sedlo - Švýcárna - Ovčárna - Skřítek

118. Václav Vávra ml. - 2:14:30 h (2013 - 2:28:46 h)

138. Václav Vávra st. - 2:18:32 h (2013 - 2:28:59 h)

 

Triexpert Cup - Palackého vrch 10 km na dráze (13.8.)

2.kat./ 30. -  Václav Vávra - 39:28 min.

6.kat./ 112. - Petr Vávra - 44:51 min.

 

Triexpert Cup - Obřany 8,8 km (6.8.)

3.kat./88. - Václav Vávra (37:28)

6.kat./162. - Petr Vávra (42:13)

 

FOTOGALERIE poslední trénink (23.6.)

 

Hradecký kros (Hradec Králové, 15.6.)

17. Václav Vávra (45:03)

20. Petr Vávra (48:38)

11. Václav Vávra st. (46:42)

7. Anna Vávrová (52:38)

 

3. kolo družstev ml. žactva (Blansko, 5.6.)

Adéla Kelblová

8. - 300 m (49,74 = osobní rekord)

18. - výška (120 cm = osobní rekord)

 

VIDEO Jarní kros 

Zajícová liga (Ivančice, 31.5.)

výsledky

FOTO ZDE 

 

Valašský hrb (31.5., Vsácký Cáb)

 

Václav Vávra (22 km)

17. / 9.kat. - 2:12:34 h

 

Jarní běh (Přísnotice, 17.5.)

starší žáci (1500m)

2. Petr Vávra

mladší žáci (1000 m)

9. Patrik Sokolář

mladší žákyně (1000 m)

11. Barbora Galochová

 

2. kolo družstev ml. žactva (Brno, Vojtova ul., 15.5.)

Adéla Kelblová

12. skok daleký (386 cm)

 

Okresní kolo Poháru rozhlasu (Brno, Vojtova ul., 14.5.)

Petr Vávra

1. - 1000 m (3:13,3 = osobní rekord)

Adéla Kelblová

 3. - 600 m (2:00,0 =  osobní rekord)

4. skok daleký (407 cm =  osobní rekord)

Barbora Galochová

10. - 600 m (2:11,5 =  osobní rekord)

 

Mistrovství JM kraje na dráze (Břeclav)

8. Adéla Kelblová (ml. žákyně) - 300 m(50,64 = osobní rekord)

8. Petr Vávra (st. žáci) - 1500 m (5:11,81 min. =  osobní rekord)

 

Okolo Pálavy (8.5.)

junioři (9,13 km)

3. Petr Vávra - 41:06 min.

5. Václav Vávra - 43:13

 

Pohár rozhlasu - okrskové kolo (Židlochovice, 7.5.)

Veronika Srncová

2. 800 m (2:52,7)

3. 60 m (9,1)

Klára Jakubcová

7. 800 m (3:15,7)

1.kolo družstev ml. žactva (Brno - Laštůvkova, 6.5.)

Adéla Kelblová

míček - 33,05 m

150 m - 23,1 s

 

Pohár rozhlasu - okrskové kolo (Židlochovice, 6.5.)

Petr Vávra

1. 1000 m (3:24,6)

Adéla Kelblová

1. skok daleký (362)

1. 600 m (2:06,6)

Barbora Galochová

3. 600 m (2:13,5)

Eliška Židlická

4. 600 m (2:18,2)

9. 60 m (10,1)

Ema Veselá

3. 60 m (9,5)

2. skok daleký (347)

Barbora Otáhalová

2. 600 m (2:12,0)

5. hod míčkem (30,02)

Radek Skála

3. 60 m (8.6)

1. skok daleký (417)

 

Boskovické běhy (1.5.)

starší žákyně

1. Veronika Srncová

 

Běh zdraví (Židlochovice, 27.4.)

mladší žákyně (630 m)

4. Adéla Kelblová

Barbora Galochová

Eliška Židlická

starší žáci (1260 m)

2. Petr Vávra

dorostenci (2km)

2. Václav Vávra

 

Zahajovací závody na dráze (Brno - Morenda, 26.4.)

Adéla Kelblová

60 m -  9,44 (OR)

150 m - 23,26 (OR)

4. - 800 m (2:51,90 = OR)

dálka (356)

 

Jarní kros mládeže (13.4.2014) - výsledky

foto -  http://sakzidlochovice.rajce.idnes.cz/Jarni_kros_mladeze_Zidlochovice_13.4.2014/
 

Masaryk run (Brno - Masarykův okruh, 13.4.)

dorostenci - 5221 m

1. Václav Vávra (20:16 min.)

5. Petr Vávra (22:49)

  

Velká Morava (Mikulčice, 12.4.)

mladší žákyně

14. Adéla Kelblová

 

10.BBP SOUDEK Vinice - Hnanice (5.4.)

dorostenci (5 km)

6./ 4.kat. - Václav Vávra (19:37, -1:52)

starší žáci (1500 m)

8. Petr Vávra (5:17)

mladší žákyně (1000 m)

12. Adéla Kelblová (3:47)

 

Jarní běh (Bílovice nad Svitavou, 29.3.)

mladší žáci

3. Patrik Sokolář

 

Jarní pětka na dráze (Blansko, 28.3.)

21./5. kat. (5000 m) - Václav Vávra (18:08,9 min. = osobní rekord)

Běh lužánkami (22.3.)

dorostenci (3200 m)

4. Václav Vávra (11:10, -22s)

starší žáci (1600 m)

5. Petr Vávra (5:43, -37s)

mladší žákyně (700 m)

5. Adéla Kelblová (2:33, -7s)

mladší žáci (700 m)

10. Patrik Sokolář (2:39, -24s)

 

Vaškova první bedna na BBP

9. BBP - Běh kolem Myslivny (15.3.)

dorostenci (5 km)

10./ 3.dci - Václav Vávra ml. (23:02)

starší žáci (1500 m)

12. - Petr Vávra

mladší žáci (1000 m)

10. Miroslav Kresač

mladší žákyně (1000 m)

6. Adéla Kelblová

11. Eliška Židlická

 

8.BBP - Modřický pohár (8.3.)

mladší žákyně (1200 m)

11. - Adéla Kelblová (4:40)

mladší žáci (1200 m)

6. - Radek Skála (4:34)

starší žáci (1200 m)

9. - Petr Vávra (4:14)

dorostenci (4800 m)

10./4.dci - Václav Vávra (18:58)

 

Malá cena Zlobice (1.3.)

7300 m

16./2.dci - Václav Vávra ml. - 29:45 min.

73. - Petr Vávra - 36:13 min.

 

 Ráječkovská desítka (Ráječko, 8.2.)

Václav Vávra ml. (dci 7,5 km) - 13./kat.7 (30:51)

Václav Vávra st. (MV1 10,5 km) - 150./41. (47:57 min.)

 

Zimní hala (Moravský Krumlov, 1.12.)

Petrik Sokolář

umístění ???

 

 Radostická desítka (6.BBP, 18.1.)

Adéla Kelblová (ml. žákyně 1050 m) - 9. (4:13)

Patrik Sokolář (ml. žáci 1050 m) - 9. (4:11)

Václav Vávra ml. (4,5 km)- 14./10.kat. dci (17:31)

Petr Vávra (4,5 km) - 32./15.kat.dci (20:02)

Václav Vávra st. (10,2 km) - 173./43.kat. (49:44)

 

 Halové přebory AC Moravské Slávie Brno (Brno - Svážná, 10.1.)

Adéla Kelblová

4. (600 m) - 2:15,7 min.

13. (60 m) - 9,8 s

 

Kuřimský kros (5.BBP, 4.1., Kuřim)

Eliška Židlická (ml. žákyně) - 15. (4:00)

Veronika Srncová (st. žákyně) - 6. (5:29)

Petr Vávra (st. žáci) - 10. (5:20)

Václav Vávra ml. (dci, 4,8 km) - 15. / 8.kat. (20:30)

Václav Vávra st. (MV1, 8,8 km) - 136./38. kat. (46:18)

 

Štěpánský běh (4.BBP, 26.12., Syrovice)

Petr Vávra (st.žáci) - 7. (5:39)

Adéla Kelblová (ml.žákyně) - 14. (4:08)

Václav Vávra ml. - 4,9 km - 20./9.kat. dci (18:26)

Václav Vávra st. - 9,8 km - 131./26. MV1 (42:53)

  

Běh pod Pálavou (Perná, 21.12.) - 10,1 km

Petr Vávra - 59./4. kat. (49:46 min.)

Václav Vávra - 96./6.kat. (55:47 min.) - s ošklivým pádem po startu.....

 

Předvánoční kros (Židlochovice, 15.12.)

výsledky   Předvánoční kros (Židlochovice)

 

Vranovský žleb (3.BBP, 14.12., Vranov)

Petr Vávra (st.žáci) - 10.

- tréninkově  závod na 5 km - 53. (30:12)

Václav Vávra (dci 5 km) - 7./4.kat. - 23:34 (zlepšení o 3:29 oproti 2013 jaro)

Adéla Kelblová (ml.žákyně) - 12.

 

Mikulášský běh (2.BBP, 30.11., Okrouhlá)

Václav Vávra (4,3 km) - 14. / 7.dci - 20.36 (- 1:14 oproti 2012)

Petr Vávra (1,8 km) - 12. (7:35)

 

 Běh o pohár města Jehnice (1.BBP, 17.11.)

Václav Vávra (6 km, 242 starujících) - 13. / 6. dci - 24:09 (- 3:26!!!! oproti roku 2012)

- velká forma, velké překvapení a ještě větší s loňským porovnáním

Petr Vávra (1,5 km) - 12. (6:14, -59 s na vítěze)

 

Běh za jedovnickým kaprem (9.11.)

Vašek již 3x vítězný a kapr už plave v Hrušovanech

Václav Vávra - 1. (4900 m - 18:09 - zlepšení o 1:52 min.!!!!!!!)

- tréninková píle a systematický trénink nesou ovoce

OBROVSKÁ GRATULACE

 

Útěchovskými lesy (2.11.)

mladší dorost (4 km) - 1. Václav Vávra (15:05)

Čertova stezka (20.10., Brno - Kohoutovice)

starší dorost (5 km) - 3. Petr Vávra (24:14)

Střelický kros (12.10.)

Mladší žáci (1050 m) - Petr Vávra - 3.

VOKOLO Príglu (14,1 km, 12.10.) - 1634 starujících

Vaclav Vávra (1:01:26 h) - 158./16.kat.

 

Slatinský kros (6.10.)

ml. žákyně (1000 m) - Adéla Kelblová - 8.místo

 

Želešická růže (přespolní běh, 27.9.)

Václav Vávra (5000 m - 19:36) - 1. místo

Petra Vávra (1500 m - 5:49) - 7.

Veronika Srncová (1500 m - 6:29) - 5.

Klára Jakubcová (1500 m - 6:52) - 13.

Barbora Otáhalová (1000 m - 4:43) - 21.

Ema Veselá (1000 m - 4:54) - 29.

 

 Finále jižní Moravy družstev mladšího žactva (Znojmo, 18.9.)

Adéla Kelblová (hostující AC Moravská Slávie Brno - 3. místo CELKOVĚ)

150 m - 24,45 s

300 m - 53,38 s

 

3. kolo družstev dorostenců (14.9., Břeclav)

Jakub Jeřábek

100 m - 12,37 (osobní rekord)

400 m - 57,87

 

 Evropské hry mládeže (10.9., Brno - Palackého vrch)

Adéla Kelblová - 800 m (3:04,22 = osobní rekord)

 

4. kolo družstev mladšího žactva (Brno - Vojtova, 5.9.)

Adéla Kelblová

8. - 300 m (52,60 - vyrovnaný osobní rekord)

 

TEST 5 km v rámci hodinovky TRIEXPERTCUPU - Palackého vrch (4.9.)

 

Václav Vávra ml. - 19:15 (hodinovka   14 050 m)

Václav Vávra st.  - 12 915 m

Petr Vávra  - 22:10 (hodinovka   10 920 m)

 

Hodinovka byla nad plán po vyčerpávajích a velmi intenzivních 5-ti kilometrech

GRATULACE k parádním výkonům!!!

 

Odkaz na video z červnového mítinku - 

http://www.youtube.com/watch?v=hBqgrQRln7k&feature=youtu.be